آدینه، شروع رقابت تکواندوکاران در تورنمنت انتخابی گرنداسلم

به گزارش مجله بابلسر، تورنمنت انتخابی گرنداِسلم از روز آدینه - 10 آبان ماه در ووشی چین شروع می گردد و دختران تکواندو ایران با 5 نماینده در این رویداد به مصاف رقبایش می رود.

آدینه، شروع رقابت تکواندوکاران در تورنمنت انتخابی گرنداسلم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات انتخابی گرنداِسلم، 10 تا 12 آبان ماه در 4 وزن المپیکی مردان و زنان در ووشی چین برگزار می گردد.

تیم ملی تکواندو زنان کشورمان به منظور کسب آمادگی بیشتر برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک 2020 - توکیو با ترکیب مهلا مومن زاده (49- کیلوگرم)، کوثر اساسه (وزن 57- کیلوگرم)، کیمیا همتی و یلدا ولی نژاد (وزن 67- کیلوگرم) و ملیکا میرحسینی (وزن 67+ کیلوگرم) به مصاف رقبایش می رود.

روز آدینه - 10 آبان ماه و در روز نخست، مبارزات اوزان 49- و 57- کیلوگرم زنان و 80+ کیلوگرم مردان پیگیری می گردد که مهلا مومن زاده و کوثر اساسه نمایندگان ایران هستند.

روز شنبه - 11 آبان ماه و در روز دوم، پیکارهای اوزان 67- کیلوگرم زنان و 58- و 68- کیلوگرم انجام خواهد شد و کیمیا همتی و یلدا ولی نژاد به عنوان تکواندوکاران کشورمان به مصاف رقبایشان می روند.

روز یکشنبه - 12 آبان ماه و در روز پایانی نیز دیدارهای اوزان 67+ کیلوگرم زنان و 80- کیلوگرم مردان برگزار خواهد شد و ملیکا میرحسینی آخرین نماینده ایران است.

مهرو کمرانی سرمربیگری و ریحانه فولادی مربیگری تیم را برعهده دارد.

این رقابت ها G2 است و به نفرات اول تا سوم مشترک به ترتیب 20، 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد اما تنها نفرات اول تا سوم جواز حضور در مسابقات گرنداِسلم را کسب می نمایند.

لازم به ذکر است؛ سومین دوره مسابقات گرنداِسلم از 26 آذر تا یکم دی ماه در چین برگزار خواهد شد.

همچنین تینا مدانلو و بیتا صنعتی در وزن 57- کیلوگرم و محمد کاظمی در وزن 58- کیلوگرم به عنوان نمایندگان ایران به صورت شخصی در این رویداد حضور پیدا می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 131

به "آدینه، شروع رقابت تکواندوکاران در تورنمنت انتخابی گرنداسلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدینه، شروع رقابت تکواندوکاران در تورنمنت انتخابی گرنداسلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید