برنامه بنتلی برای فراوری سدان الکتریکی بر پایه محصولات آئودی

به گزارش مجله بابلسر، خودروی جدید بنتلی قرار است بر پایه معماری پروژه آرتمیس گروه فولکس واگن که با راهنمایی آئودی توسعه می یابد شکل بگیرد.

برنامه بنتلی برای فراوری سدان الکتریکی بر پایه محصولات آئودی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پدال جزئیات زیادی از خودروی الکتریکی بنتلی در دست نیست اما آدریان هالمارک مدیر اجرایی این شرکت در مصاحبه اخیر با اتوکار گفته که بریتانیایی ها به دنبال داشتن خط فراوری و مونتاژ خودروهای الکتریکی در این کشور هستند.

او گفته است:

ما بخشی از گروه فولکس واگن هستیم بنابراین باید ثابت کنیم که بهترین گزینه هستیم اما از نظر برند این مأموریت ماست که مطمئن شویم همه چیز می تواند در بریتانیا ساخته گردد. بله شاید ما بخشی از قطعات همچون بدنه های رنگ نشده را وارد نموده و سپس کابین و تریم های سفارشی را روی آن سوار کنیم اما قطعاً می توانیم ارزش فوق العاده ای را به این سایت فراوریی ببخشیم. امروز می توانم بگویم که مأموریت این خودرو بودن در بریتانیاست.

هالمارک با صحبت درباره پروژه آرتمیس گفته که این خودروساز از همان روز اول در فرایند توسعه این معماری حضور داشته و به پیشرفت آن یاری خواهد نمود.

هالمارک افزوده است:

آرتمیس بخشی از معماری الکتریکی جدید است. این پروژه اساس چندین محصول در کلاس های مختلف خواهد بود. با وجود محصولات کنونی ما باید مهندسی بهتری را انجام دهیم. ما باید قطعات و مهندسی متفاوتی را برای محصول بنتلی در نظر بگیریم. با پروژه جدید آرتمیس ما درست در شروع رسیدن به اهداف خود خواهیم بود. ما در این پروژه دخیل هستیم و بنابراین می توانیم نیازهای مهندسی لازم را از همان روز اول در نظر بگیریم و صنعتی سازی را بسیار راحت تر کنیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1039

به "برنامه بنتلی برای فراوری سدان الکتریکی بر پایه محصولات آئودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه بنتلی برای فراوری سدان الکتریکی بر پایه محصولات آئودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید