اعترافات، تایگر وودز

به گزارش مجله بابلسر، گلف باز آمریکایی با وجود بهترین بودن در زندگی شخصی یک سقوط کامل را تجربه کرد و باعث خدشه دار شدن چهره اش شد.

اعترافات، تایگر وودز

به گزارش خبرنگاران و به نقل از مارکا، داستان تایگر وودز بالا و پایین زیادی دارد. بهترین گلف باز تمام ادوار رسوایی هایی پر سر و صدایی داشته است. با این حال بخش ستاره دارش در روز شکرگزاری سال 2002 رخ داد. در آن روز امپراتوری وودز سقوط کرد. در این جهت الکل، افسردگی و خیانت جنسی وجود داشته است. با این حال اکنون او می تواند لبخند بزند.

آغاز جهنم

در روز شکر گزاری سال 2002 اتومبیل گلف باز آمریکایی با ورودی خانه اش به شدت برخورد کرد. همسرش الین نوردگرن با یک دسته گلف خارج شد و آغاز به ضربه زدن به ماشین کرد. او متوجه خیانت همسرش شده بود که مست و خمار بود. شرایط زمانی بدتر شد که تعیین شد وودز با دختران زیادی رابطه داشته است.

پس از تفکر عمیق به این نتیجه رسیدم گلف را برای یک مدت ناتعیین کنار بذارم. باید روی یک همسر، پدر و انسان خوب بودن تمرکز می کردم.

اعتراف در نشست خبری

یکی از طولانی ترین ماه ها برای گلف باز آمریکایی فوریه 2010 بود. او در یک نشست خبری حاضر شد تا عذرخواهی کند. در آن جا به خیانت ها، مشکلاتش با الکل و مواد اعتراف کرد.

می خواهم از تک تک شما به خاطر بی مسئولیتی و غرورم عذرخواهی کنم.

زمانی که مردم داستان سرایی می نمایند به شدت خشمگین می شوم چون الینا هرگز من را آن شب و نه هیچ شبی کتک نزد. هرگز خشونت در خانه وجود نداشت.

رفتار من باعث نمی گردد رسانه ها حق داشته باشند فرزند دو ساله، همسر و مادرم را پیگیری نمایند. لطفا دست سر از آن ها بردارید.

من خائن بودم. ماجراجویی داشتم و تنها مقصر این ماجرا من هستم. ارزش هایی را که به من یاد دادند کنار گذاشتم.

تنها به خودم فکر می کردم. محدودیت های ازدواج را کنار گذاشتم و به این فکر می کردم چون سخت کار می کنم شایسته لذت بردن از همه چیزهایی که اطرافم وجود دارند هستم.

روابط

در یک گزارش اعلام شد وودز از زمان ازدواجش با نوردگرن با 121 زن رابطه داشته است. بعضی از آن معشوقه های فرضی نیز از این فرصت بهره بردند تا از گلف باز معروف اخاذی نمایند.

طلاق

چند ماه بعد از این که رسوایی وودز تعیین شد گلف باز آمریکایی جدایی اش از نوردگرن را گفت. گفته می گردد این طلاق حدود 300 میلیون دلار هزینه داشته است. با این حال هنوز کسی رقم دقیقش را نمی داند.

ما ناراحت هستیم که ازدواجمان چنین پایانی داشت. برای همدیگر بهترین آینده را آرزو کردیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 722

به "اعترافات، تایگر وودز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعترافات، تایگر وودز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید