اسکوچیچ: مسئولیتم سنگین شده است

به گزارش مجله بابلسر، سرمربی تیم ملی فوتبال نسبت به نامزدی به عنوان بهترین مربی سال واکنش نشان داد.

اسکوچیچ: مسئولیتم سنگین شده است

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران از سوی فدراسیون جهانی تاریخ و آمار به عنوان یکی از نامزدهای برترین مربی فوتبال جهان در سال 2021 انتخاب شد. این مربی در سال 2021 رکورد 8 پیروزی و یک تساوی را با تیم ملی ایران از خود به جای گذشته است.

دراگان اسکوچیچ در این باره گفت: باعث افتخارم است که در قامت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، نامزد دریافت جایزه برترین مربی سال شده ام. البته این کاندیدا شدن منحصر به شخص من نیست، بلکه به لطف خداوند و متعلق به همه ما، تیم ملی ایران، تمامی بازیکنانم، کادر فنی و فدراسیون فوتبال است.

وی ادامه داد: بسیار خرسندم کاری که همه ما در کنار هم انجام داده ایم، در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته و خداوند را از این بابت شاکرم و البته باعث می شود از این پس مسئولیتی سنگین تر داشته باشیم. همچنین، بسیار مفتخرم که بازیکنان ما نیز در جمع برترین بازیکنان انتخاب شده اند.

سرمربی تیم ملی افزود: البته که چنین خبری بسیار شیرین است، اما زمانی برای شادی بیشتر نداریم، چراکه تمام تمرکز ما در حال حاضر معطوف به بازی های پیش رو است. تنها می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از نهادها و دستگاه های بالادست درخواست کنم به یاری فدراسیون بیایند تا بتوانیم با همسویی بیشتر، برترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنیم، چون استحقاقش را داریم. تمام تلاش ما نیز در این راستا است تا نماینده ای شایسته برای مردم و کشور ایران باشیم، و صمیمانه امیدوارم که در این راستا دیگران نیز به یاری ما بیایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1721

به "اسکوچیچ: مسئولیتم سنگین شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: مسئولیتم سنگین شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید