استقلال سهمیه بگیرد حق مجیدی است ابقا شود، نباید سرمایه سوزی کرد

به گزارش مجله بابلسر، اکبر کارگرجم در گفتگو با خبرنگاران گفت: پیروزی بر صنعت نفت اتفاق خوبی بود که برای استقلال افتاد و این 3 امتیاز امیدهای این تیم را برای سهمیه آسیا زنده کرد. در هر صورت کسب سهمیه آسیا هم می تواند یکی از اهداف تیم های حاضر در لیگ برتر باشد.

استقلال سهمیه بگیرد حق مجیدی است ابقا شود، نباید سرمایه سوزی کرد

وی افزود: این را هم نباید از یاد برد که ما جام حذفی را هم در پیش داریم که در صورت قهرمانی در این مسابقات برای این فصل یک جام گرفته ایم و این هم خیلی دور از دسترس نیست.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: متاسفانه در حالی که هنوز فرهاد مجیدی سرمربی استقلال است زمزمه هایی برای جانشینی وی در فصل بعد شنیده می شود که این اصلا منصفانه نیست. این رسم بدی در استقلال است که وقتی تیم دارای سرمربی است بعضی ها به دنبال مربی جدید هستند. ما از توانمندی های استراماچونی نمی توانیم بگذریم اما این اصلا حرفه ای و منصفانه نیست امروز که مجیدی سرمربی است نام استراماچونی را بیاوریم.

کارگرجم شرح داد: فرهاد مجیدی یکی از سرمایه های مربیگری استقلال و فوتبال ایران است و این رفتارها نتیجه ای جز سوزاندن این مربی جوان در بر نخواهد داشت. اگر بر مجیدی انتقاداتی وارد هست که قطعا هم هست، باید کوشید تا ایرادات وی را رفع کرد نه با تکرار نام یک مربی دیگر او را تضعیف کنیم.

مدافع پیشین آبی پوشان خاطرنشان ساخت: من نمی دانم منشا مطرح شدن نام استراماچونی کجاست و امیدوارم این منشاء از داخل باشگاه نباشد که در این صورت این اقدام بسیار غیر حرفه ای بوده است.

وی بیان داشت: از نظر من مجیدی مربی است که باید از او حمایت کرد و در کنار این تلاش کرد تا ایراداتش مرتفع شود و هرچه زودتر به یک مربی باتجربه بدل شود. باید تا انتها این فصل فضای حمایتی را برای او ایجاد کرد و نتیجه کلی عملکرد او را ببینیم. لیگ برتر تنها بخشی از فضای کاری مجیدی است و ما باید مجموع عملکرد او را در لیگ، جام حذفی و آسیا مشاهده کنیم. اگر مجیدی سهمیه آسیا گرفت و تیم را قهرمان حذفی کرد حق او است که برای فصل بعد هم سرمربی تیم باشد و نباید این مربی جوان را از این حق محروم کرد.

پیشکسوت آبی ها در خصوص ارتباط کم سرمربی این تیم با پیشکسوتان گفت: ما نمی توانیم نظر خود را به او تحمیل کنیم. مجیدی باید خودش به ارتباط با پیشکسوتان احساس نیاز کند و دایره ارتباطی اش با پیشکسوتان را گسترش دهد. گسترش این ارتباطات به سود خود خواهد بود. اما نمی شود این ارتباط را به او تحمیل کرد و همانطور که گفتم خودش باید به این نتیجه برسد. اغلب پیشکسوتان دوستدار و خیرخواه این تیم هستند و مشاهده می کنیم هرکجا لازم باشد از حق تیم دفاع می کنند. همانطور که در مواقع بحرانی از پیشکسوتان انتظار حمایت می رود، به همان میزان هم باید برای آنها حرمت قائل بود و به آنها بهاء داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 774

به "استقلال سهمیه بگیرد حق مجیدی است ابقا شود، نباید سرمایه سوزی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال سهمیه بگیرد حق مجیدی است ابقا شود، نباید سرمایه سوزی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید