آلبرتا پذیرش دیگری برگزار کرد

به گزارش مجله بابلسر، نوترین خبرها حاکی از آن هستند که استان آلبرتای کانادا در پذیرش نو خود که در تاریخ 4 مارس برگزار نموده مجموعا برای 136 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر نموده است تا آنها بتوانند تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف این استان جهت اقامت دائم ارائه نمایند. حد اقل امتیاز این 136 متقاضی در سیستم جامع رتبه بندی 300 بوده است.

آلبرتا پذیرش دیگری برگزار کرد

لازم به ذکر است سیستم اکسپرس انتری که در سال 2015 از آن رونمایی شد، سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد.

چه کسانی واجد شرایط راستا اکسپرس انتری آلبرتا هستند؟

برنامه مهاجرت استانی آلبرتا راستا اکسپرس انتری آلبرتا را مدیریت می نماید؛ راستا اکسپرس انتری آلبرتا هم به برنامه مهاجرت استانی آلبرتا اجازه می دهد در صف انتظار اکسپرس انتری در پی متقاضیان واجد شرایط بگردد. آنگونه که برنامه مهاجرت استانی آلبرتا می گوید متقاضیان اکسپرس انتری که در آلبرتا دارای ارتباطات قوی هستند و یا در شغلی شاغل هستند که از اولویت های توسعه مالی استان حمایت می نماید بگردد. آنگونه که برنامه مهاجرت استانی آلبرتا اعلام نموده احتمال صدور دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری با شرایط زیر بیشتر است:

در آلبرتا سابقه کار/تحصیل دارند یا از کارفرمای آلبرتایی پیشنهاد شغل دریافت نموده اند؛

از یکی از دانشگاه های کانادا فارغ التحصیل شده اند؛

و یکی از والدین، فرزندان یا خواهر/برادرهایشان در آلبرتا زندگی می نماید

تا اینجای سال میلادی استان آلبرتا مجموعا 887 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر نموده است. در سال 2019، مجموعا 11,137 دعوتنامه به وسیله اکسپرس انتری آلبرتا صادر شده بود.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 25 شهریور 1400 بروزرسانی: 25 شهریور 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1617

به "آلبرتا پذیرش دیگری برگزار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلبرتا پذیرش دیگری برگزار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید