نامجومطلق: مدرن بازی می کنیم و باید گل های بیشتری می زدیم

به گزارش مجله بابلسر، مربی تیم فوتبال استقلال گفت: در بازی با نساحی خوب کار کردیم اما نتیجه آن بازی باعث فشار مضاعف روی ما شد البته این فشار بیشتر از طرف خودی ها است که از بیرون به تیم ما وارد می کنند.

نامجومطلق: مدرن بازی می کنیم و باید گل های بیشتری می زدیم

به گزارش مجله بابلسر، مجید نامجو مطلق بعد از دیدار استقلال و پارس جنوبی گفت: بازی خوبی را به خصوص از طرف استقلال شاهد بودیم و فوتبال تکضربی را نشان دادیم. در بحث مالکیت پیروز عمل کردیم و در بحث خلق موقعیت شرایط خوبی به وجود آوردیم و خوبشختانه از بازی که 3 امتیازش برای ما خیلی مهم بود برنده از زمین بیرون بیاییم. با این 3 امتیاز به رتبه دوم جدول رسیدیم و این می تواند به ما خیلی کمک کند.

وی در خصوص اینکه کادر فنی استقلال شرایط سختی را تجربه می کند گفت: ما در بازی قبلی هم یک 45 دقیقه فوق العاده را پشت سر گذاشتیم ولی نتیجه آن بازی باعث فشار مضاعفی روی ما شد. این فشار بیشتر از طرف خودی ها است که از بیرون به تیم ما وارد می کنند. البته با این وجود مجیدی با قدرت کارش را انجام می دهد.

  • فیلم | گل دوم استقلال به پارس جنوبی جم

مربی استقلال خاطرنشان کرد: این فشارها تمرکز تیم ما را بر هم می زند، مثلا قائدی بازیکنی نیست که این موقعیت ها را راحت از دست بدهد اما می بینیم که این اتفاق می افتد. نیمکت نشینی او هم به خاطر آسیب دیدگی بود. نمونه دیگر حسین حسینی که واقعا گلر خوبی است اما در صحنه ها به خاطر فشارهای بیرونی تحت تاثیر قرار می گیرد. امیدوارم این برد هم از نظر روانی به تیم ما کمک کند و هم بحث حمایتی از ما بیشتر شود.

  • امتیاز لازم برای سهمیه آبیها در جم جور شد

نامجو مطلق ادامه داد: از پیشکسوتان خودمان انتظار داریم از ما بیشتر حمایت کنند چون تکلیف غیرخودی ها مشخص است، در مجموع بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و در بحث مالکیت فوتبال خوبی انجام دادیم و حتی از فرصت ها استفاده نکردیم که اگر اینگونه می شد گل های بیشتری می زدیم. باز هم تاکید می کنم انتظار ما از خودی ها بیشتر است چون در این مقطع حساس انتظار داریم پشت ما باشند چون آنها پیشکسوتان باشگاه هستند و امیدوارم این برد همه ذهنیت ها را پاک کند. ما خیلی مدرن بازی می کنیم و ان شاالله استفاده از موقعیت ها بیشتر شود تا تیم در مسابقات به امتیازات مطلوب برسد.

  • فیلم | گل اول استقلال به پارس جنوبی جم
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 776

به "نامجومطلق: مدرن بازی می کنیم و باید گل های بیشتری می زدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق: مدرن بازی می کنیم و باید گل های بیشتری می زدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید