مطهری: حواس مان به آینه بغل هست اما نگاه ما رو به جلوست، مسئولان باشگاه قدم بیشتری بردارند، حق ما بیش از این است

به گزارش مجله بابلسر، مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که سرخپوشان از مسئولان این باشگاه انتظار دارند، قدم های بیشتری بردارند تا آنها دغدغه ای نداشته باشند.

مطهری: حواس مان به آینه بغل هست اما نگاه ما رو به جلوست، مسئولان باشگاه قدم بیشتری بردارند، حق ما بیش از این است

به گزارش خبرنگاران، حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار با گل گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: نتیجه بازی رفت ما را گول نخواهد زد. آن بازی تمام شده است. می دانیم بازی سختی داریم. گل گهر تیم خوبی است و سرمربی باتجربه ای دارد و در آیتم های مختلف بازی تیم قابل احترامی است. گل گهری ها هم بازی سازی از عقب را دارند و زمانی که تحت فشار قرار بگیرند، بازی با هدف را بلدند.

وی افزود: ما بازی سختی خواهیم داشت. برنامه ریزی خودمان را داریم و امیدواریم فردا با یک فوتبال رو به جلو و هجومی، تاکتیک مان را به حریف دیکته کنیم و نتیجه خوبی بگیریم. می دانیم بازی های لیگ همه سخت است. واقعاً بازی های سختی در شش هفته پیش رو داریم. تیم هایی پیروز هستند که تلاش و اراده داشته باشند. در این سال ها دیدیم که پرسپولیس این تلاش و اراده را داشته و این را عملیاتی کرده است. بچه ها پرتلاش و زحمتکش کارشان را می کنند. سعی می کنیم فوتبالی رو به جلو و استفاده از تمام فضای زمین را به نمایش بگذاریم و نتیجه خیلی خوبی بگیریم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه خیلی ها دیدار این تیم مقابل گل گهر را تقابل استقلالی ها با سرخپوشان می دانند، گفت: خیلی دوست ندارم درباره این موضوع صحبت کنم. درست است ما برای پرسپولیس انجام وظیفه می کنیم، ولی خیلی درگیر این مسائل نیستیم. نشان دادیم مقابل همه تیم ها آمار خوبی داریم. قلعه نویی هم مربی قابل احترامی است، ولی ما کار خودمان را می کنیم. خیلی به حاشیه ها کاری نداریم. گل محمدی هم هر جا سرمربی بوده، آمارهای خیلی خوبی داشته است.

مطهری در مورد صدرنشینی پرسپولیس در فاصله شش هفته مانده به انتها لیگ هم توضیح داد: صدرنشینی در لیگ برتر فوق العاده سخت است. مثل راننده ای است که همیشه باید جلو را نگاه کند. شاید گاهی آینه بغل را هم نگاه کند، ولی یک راننده باهوش همیشه حواسش به جلوست. پرسپولیس فقط به جلو نگاه می کند. بازیکنان نهایت تلاش شان را می کنند تا صدرنشینی را حفظ کنیم. حفظ صدرنشینی خیلی سخت است، پس باید نگاه مان رو به جلو باشد. حواس مان به آینه بغل هم است، ولی نگاه مان به جلوست.

وی راجع به بحث تمدید قرارداد بازیکنان این تیم هم توضیح داد: باشگاه کارش را انجام می دهد، منتهی سرمربی و کادر فنی نظرات شان را گفتند. باشگاه هم کتباً و شفاهی با بازیکنان صحبت کرده است. باشگاه باید در این باره نظر بدهد. می دانم پیگیر تمدید قرارداد بازیکنان هستند، ولی این موضوع نباید تمرکزمان را به هم بزند.

مربی پرسپولیس درباره با مصدومان و محرومان این تیم نام کرد: بله، ما سه مصدوم از تیم ملی داریم. می خواهم در مورد سه موضوع صحبت کنم. می دانید بچه های ما نقش کلیدی در تیم ملی داشتند و آسیب دیدند، ولی اولویت پرسپولیس همیشه تیم ملی و نام مقدس ایران بوده است. نکته دوم این است که یک ضرب المثل می گوید کلیدها را همیشه روی یک جا کلیدی آویزان نمی کنند. بنابراین ما بازیکنان کلیدی دیگری هم داریم که می توانیم جایگزین کنیم. هر چند همیشه نشان دادیم با کار تیمی یک تیم فوق العاده هستیم و همه بچه های مان ارزشمند هستند. نکته سوم اما این است که هیچ وقت دنبال بهانه و فرار رو به جلو نبودیم. یک چیز شما را به پیروزیت می رساند، آنهم این است که قوی تر از بهانه ها باشی. اینکه فقط بخواهی بهانه بیاوری شما را به سمت پایین خواهد فرستاد. شما می توانی قوی باشی، به شرط اینکه، قوی تر از بهانه ها باشی.

مطهری در ادامه با اشاره به مسائل مالی این تیم یادآور شد: بچه های ما فوق العاده با حجب و حیا هستند و همیشه سعی کردند با کارشان توانمندی شان را نشان دهند. مسئولان باشگاه، آقایان سمیعی و صدری نهایت تلاش شان را می کنند و ما به این موضوع واقف هستیم، ولی دوست داریم بیشتر قدم بردارند. تیمی که فوق العاده فوتبال خوبی بازی می کند و چند سال است قهرمان می شود، حقش بیشتر از این است. بچه های ما آدم هایی نیستند که غرولند کنند و همیشه سعی کردیم مسائل را داخل خودمان حل کنیم. توقع ما این است که مسائل بچه ها هر چه سریعتر حل شود و بچه ها دغدغه مالی نداشته باشند. این تعهد دوطرفه است و امیدوارم این تعهد پایاپایی باشد و رو به جلو برویم. علیرغم اینکه می دانم مدیران باشگاه سعی خودشان را می کنند، ولی حق بچه ها بیشتر از اینهاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1535

به "مطهری: حواس مان به آینه بغل هست اما نگاه ما رو به جلوست، مسئولان باشگاه قدم بیشتری بردارند، حق ما بیش از این است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: حواس مان به آینه بغل هست اما نگاه ما رو به جلوست، مسئولان باشگاه قدم بیشتری بردارند، حق ما بیش از این است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید