مجموعه نیاوران میزبان طرح خواندن در موزه می گردد

به گزارش مجله بابلسر، یکصد و سومین طرح خواندن در موزه با روایتگری لیلا کفاش زاده، ﻣﺪﯾﺮ ﺩﻓﺘﺮ ﮐﻮﺩﮎ ﻭ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﭘﮋﻭﻫﺸﮕﺎﻩ میراث فرهنگی، گردشگری و خالق این طرح در موزه ها، عصر سه شنبه هشتم بهمن 98 در موزه دنیا نمای مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران اجرا می گردد.

مجموعه نیاوران میزبان طرح خواندن در موزه می گردد

به گزارش مجله بابلسر به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، طرح خواندن در موزه با هدف ترویج و ترغیب مردم به کتاب و کتاب خوانی و ایجاد انگیزه و علاقه بازدید از موزه ها، با همکاری این مجموعه و حمایت معنوی کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) سه شنبه 8 بهمن از ساعت 14 تا 15 در موزه دنیا نما برای علاقه مندان اجرا می گردد.

در این دوره از این طرح به بازخوانی کتاب هنر چگونه می تواند زندگی شما را دگرگون کند نوشته آلن دوباتن و جان آرمسترانگ پرداخته شده و در کنار این برنامه، حاضران با آثار هنری موزه دنیا نمای این مجموعه نیز آشنا خواهند شد.

طرح خواندن در موزه پیش تر نیز طی دو دوره در امسال در موزه کتابخانه اختصاصی این مجموعه اجرا شده و با توجه به استقبال گردشگران، موزه دنیا نما میزبان سومین دوره این رویداد در این مجموعه شده است.

شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است و علاقه مندان برای حضور در این برنامه می توانند در زمان اعلام شده به موزه دنیا نمای مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 352

به "مجموعه نیاوران میزبان طرح خواندن در موزه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه نیاوران میزبان طرح خواندن در موزه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید