سرمایه گذاری در حوزه معادن استان بوشهر افزایش 309 درصدی داشت

به گزارش مجله بابلسر، رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: میزان سرمایه گذاری در حوزه معادن استان پارسال نسبت به سال 98 با افزایش 309 درصدی داشته است.

سرمایه گذاری در حوزه معادن استان بوشهر افزایش 309 درصدی داشت

به گزارش از ، رشید مرادی رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: در راستای توسعه معادن در استان بوشهر و بهره برداری از آن کوشش های فراوانی انجام شده است و شاهد افزایش فعالیت ها هستیم.

او به افزایش استقبال برای فعالیت در حوزه معادن استان بوشهر اشاره نمود و ادامه داد: میزان سرمایه گذاری در حوزه معادن استان بوشهر پارسال نسبت به سال قبل از آن با افزایش 309 درصدی روبه رو بوده است.

رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر مطرح کرد: پارسال 13 فقره پروانه بهره برداری معدنی با پیش بینی هزینه سرمایه گذاری 270 میلیارد ریال و اشتغال 82 نفر در استان صادر شد.

رشیدی با اشاره به افزایش 44 درصدی تعداد پرونده های بهره برداری معدنی در استان در پارسال اعلام کرد: در زمینه اشتغال معادن جدیدی استان نیز شاهد افزایش 49 درصدی هستیم.

او میزان افزایش پروانه های اکتشاف پارسال را 100 درصد مطرح کرد و ادامه داد: در بخش اجازه برداشت نیز شاهد رشد 46 درصدی هستیم.

رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از افزایش 95 درصدی وصول حقوق دولتی معادن در سال گذشته اطلاع داد و مطرح کرد: بیش از 68 میلیارد ریال حقوق دولتی از بهره برداران معادن در استان وصول شده است.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1465

به "سرمایه گذاری در حوزه معادن استان بوشهر افزایش 309 درصدی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری در حوزه معادن استان بوشهر افزایش 309 درصدی داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید