دومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف با عنوان Sharif Code jam 2022

به گزارش مجله بابلسر، خبرگزاری خبرنگاران- دومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف با عنوانSharif Code jam 2022 در تاریخ 12 الی 20 اسفند 1400 برگزار گشت

دومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف با عنوان Sharif Code jam 2022

دومین دوره مسابقات برنامه نویسی دانش گاه صنعتی شریف با عنوان Sharif CodeJam 2022 از طریق گروه فناوری اطلاعات شریف Sharif ICT Group و مرکز نوآوری فناوری اطاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور 850 برنامه نویس نخبه از کل کشور، طی دو مرحله در تاریخ های 12 اسفند و 19 الی 20 اسفند ماه سال 1400 به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار شد.

ثبت نام در این مسابقات رایگان بود و شرکت کنندگان برای استفاده از تکنولوژی ها و زبان های برنامه نویسی هیچ محدودیتی نداشتند و در اصل مخاطب این رویداد تمامی کسانی بودند که توانایی برنامه نویسی داشتند .

سوالات مسابقه بدین صورت طراحی شدند که کمیته علمی مسابقات مدتی از برگزاری رویداد با حضور سرمایه گذاران، شرکت های بزرگ، چهره های پیروز استارتاپی و افراد سرشناس در حوزه ICT تشکیل شد و به تدوین سوالات اصلی مسابقات پرداختند. همین گروه وظیفه داوری و امتیاز دهی به شرکت کنندگان را بر عهده داشت.

این مسابقات از طریق سامانه sharifict.ir برگزار شد و در هر دو مرحله ، شرکت کنندگان هشت سوال چالشی را دریافت کرده و در مرحله اول 12 ساعات و در مرحله دوم 24 ساعت زمان برای پاسخ به این سوالات داشتند.

از بین 850 نفر که در مرحله مقدماتی شرکت کردند 150 نفر با دریافت بیشتر ین امتیاز به مرحله نهایی راه پیدا کردند .

مرحله نهایی با حضور 150 نفر برنامه نویس نخبه کشور در تاریخ 19 اسفند 1400 آغاز شد و پس از 24 ساعت رقابت نفس گیر 11 نفر به مرحله صحت سنجی راه پیدا کردند. این به صورت آنلاین وارد جلسه پرسش و پاسخ با دوان مسابقه شدند و در نهایت با کسب امتیاز در این مرحله افراد برتر مسابقه مشخص شدند.

فرایند برگزاری رویداد و توضیحات تکمیلی در وبسایت رسمی رویداد به آدرس codejam.sharif.ir موجود می باشد

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1853

به "دومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف با عنوان Sharif Code jam 2022" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین دوره مسابقات برنامه نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف با عنوان Sharif Code jam 2022"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید