امتحانات حضوری در تهران لغو شد

به گزارش مجله بابلسر، خبرنگاران : فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران گفت: براساس آخرین تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا امتحانات حضوری دانش آموزان تهرانی ملغی شد.

امتحانات حضوری در تهران لغو شد

به گزارش خبرنگاران ، علیرضا زالی روز دوشنبه در حاشیه نشست آنالیز پیامدهای اجتماعی ناشی از همه گیری کووید 19 در پاسخ به این سوال که برگزاری امتحانات مدارس در تهران به چه شکلی است؟ گفت: برگزاری امتحانات حضوری دانش آموزان در تهران به طور کامل منتفی است و این حتی شامل پایه اول و دوم ابتدایی هم می گردد.

وی توضیح داد: در تهران برگزاری آزمون کاملا مجازی و غیرحضوری صورت گیرد.

او که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان اینکه تهران همچنان در شرایط نارنجی به سر می برد اضافه نمود: این منع حضور از جمله محدودیت های شرایط نارنجی است .

وارادت مکفی واکسن کرونا مطالبه عمومی است

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران با اشاره به اینکه برای تامین واکسن های کرونا احتیاج به سبد متنوع داریم، گفت: بحث وارادت مکفی واکسن های کرونا از مطالبات عمومی مردم است و دولت باید حداکثر کوشش خود را با چابکی انجام دهد.

زالی اضافه نمود: برای حمایت از گروه های آسیب پذیر از نظر سلامت باید، واکسن سریع تر تهیه گردد.

وی با اشاره به اینکه خبری های خوبی از فراوری واکسن داخلی به گوش می رسد، اضافه نمود: 3 تا 5 پلتفورم آماده است که برای ورود به مرحله مطالعات انسانی از نظر زمانی اندکی با هم تفاوت دارند.

او ادامه داد: تا به امروز مطالعات اجرا شده در آزمون های حیوانی واکسن های ایرانی کرونا امیدبخش، موثر و کارا بوده است.

وی اضافه نمود: در حال حاضر 156 شرکت پژوهشی در عرصه جهانی در حال در این زمینه فعال هستند و تعداد 12 شرکت جلوتر از بقیه قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه چین 2 نوع واکسن کرونا فراوری نموده است، گفت: در کنار مدرنا و فایزر واکسن چین هم توزیع جهانی می گردد .

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1116

به "امتحانات حضوری در تهران لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات حضوری در تهران لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید