ادامه ضدعفونی مناطق مختلف شهر کرج

به گزارش مجله بابلسر، معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: برای تامین ماسک و دستکش مورد احتیاج پاکبانان، هیچ عذری از پیمانکاران پذیرفته نیست.

ادامه ضدعفونی مناطق مختلف شهر کرج

به گزارش خبرنگار از ،علی اصغر همتی معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت : طبق تصمیم کمیته اضطرار استانداری البرز، طی 48 ساعت گذشته طرح ضد عفونی کردن خیابان های شهر در دو مرحله اجرایی شده است.

همتی اضافه نمود: عملیات ضد عفونی کردن شهر با یک دستگاه مه پاش فوق تخصصی و چندین واترجت صورت می گیرد.

او با بیان اینکه برنامه ضدعفونی و گندزدایی شهر محدود به دو مرحله نیست و تا خاتمه اپیدمی کرونا در کرج ادامه دارد، گفت: در مراحل بعدی ضدعفونی ادارات پرتردد مثل شعبات دستگاه قضا، مساجد شاخص، مصلی های شهر و... در دستور کار واقع شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج اضافه نمود: به تمام پاساژهای پرتردد شهر هم اخطار لازم داده شده و دستور العمل خاص در مورد چگونگی ضدعفونی کردن واحدهای آنها ابلاغ شده است.

همتی با اشاره به شرایط توزیع ماسک و دستکش بین پاکبانان شهر گفت: توزیع یک سری ماسک و دستکش بین تمامی پاکبانان شهر انجام شده و به همه پیمانکاران ابلاغ شده اقلام بهداشتی مورد احتیاج این همکاران را در اسرع وقت تهیه و در اختیار آنها قرار دهند.

اوگفت: هرچند با توجه به افزایش تقاضا، تامین ماسک و دستکش تا حدودی سخت شده ولی در این خصوص هیچ عذری از پیمانکاران پذیرفته نیست.

انتهای پیغام / ر . م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 464

به "ادامه ضدعفونی مناطق مختلف شهر کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه ضدعفونی مناطق مختلف شهر کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید