گشت نامحسوس پلیس بافت تاریخی یزد ، طرح ترافیک هم اجرا می شود

به گزارش مجله بابلسر، رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد گفت: گشت نامحسوس بافت تاریخی به زودی اجرایی می شود.

گشت نامحسوس پلیس بافت تاریخی یزد ، طرح ترافیک هم اجرا می شود

عباسی با اشاره به جهانی شدن شهر یزد و استقبال گردشگران برای پیاده روی در بافت تاریخی گفت: طرح جامع ترافیک به زودی در این محدوده اجرا می شود.

وی مشکل اساسی در بافت تاریخی را ورود موتورسیکلت ها و ایجاد مسائل تردد برای عابران پیاده دانست و اعلام کرد: در این زمینه با پلیس رایزنی های خوبی اجرا شده و هم اکنون گشت نامحسوس پلیس در بافت تاریخی برای برخورد با موتورسیکلت سواران در حال انجام است.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد اضافه کرد: قرار است به خانواده های ساکن در بافت تاریخی، امکانات و خدماتی ارائه شود که این مسئله نیز در طرح جامع ترافیک در نظر گرفته شده است.

فرهمند معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد نیز از تدوین شیوه نامه ساماندهی خیابان های مسجد جامع، قیام و میدان امیرچقماق یزد خبر داد و گفت: در این شیوه نامه، حریم هر مغازه معین و پس از اجرا، با متخلفین برخورد قانونی می شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد ارتقای کیفیت پیاده روهای بافت تاریخی یزد را یکی از مهمترین محورهای اجرایی در راستای تدوین شیوه نامه ساماندهی معابر در یزد اعلام کرد و اضافه کرد: رعایت حقوق شهروندی از وظایف افراد جامعه فارغ از جایگاه شغلی و اجتماعی است.

منبع: چمدان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 75

به "گشت نامحسوس پلیس بافت تاریخی یزد ، طرح ترافیک هم اجرا می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشت نامحسوس پلیس بافت تاریخی یزد ، طرح ترافیک هم اجرا می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید