گزینه نخستم برای حضور در لیگ برتر تیم کاله است

به گزارش مجله بابلسر، با شروع فصل جابجایی لیگ برتر والیبال تیم های باشگاهی به جذب بازیکنان مد نظر خود پرداخته اند.

گزینه نخستم برای حضور در لیگ برتر تیم کاله است

تیم والیبال کاله از جمله تیم های باسابقه والیبال ایران است که با شروع فصل جابجایی اقدامی انجام نداده است و حتی صحبت هایی مبنی بر عدم تیم داری این باشگاه در والیبال شنیده می گردد.

میثم صالحی، مهران فیض امام دوست و امیرحسین اسفندیار از جمله بازیکنان مطرح این تیم هستند که به تازگی از این تیم جدا شده اند.

بهروز عطایی سرمربی فصل گذشته تیم کاله در مصاحبه با مجله بابلسر درباره آخرین شرایط تیم کاله برای حضور در لیگ برتر والیبال گفت: اطلاعاتی ندارم و نمی توانم در این زمینه صحبتی داشته باشم. هر اطلاعاتی که بدهم از طرف خودم است چرا که با من صحبتی نشده است. شاید باشگاه کاله همین فردا با کیفیت بالاتر در مسابقات شرکت کند شاید هم تصمیم به کناره گیری بگیرد.

سرمربی فصل گذشته تیم کاله در ادامه درباره حضور خودش در این تیم افزود: همه من را با تیم کاله دیده اند. سعی و تلاش بر این است که کاله شرایط خوبی داشته باشد و این به تیم مدیران باشگاه بر می گردد. گزینه نخست من برای حضور در مسابقات لیگ برتر، تیم کاله است. اگر کاله تصمیم به کناره گیری از مسابقات بگیرد درباره سایر تیم ها فکر خواهم کرد.

وی گفت: همیشه در فصل جابجایی صحبت ها و پیشنهاداتی مطرح می گردد که من خیلی ریز وارد آن نمی شوم. شرطم این است که باید قواعد را در نظر بگیرم. در حال حاضر منتظر تصمیم باشگاه کاله هستم چرا که انتخاب نخست من این تیم است پس از تصمیم گیری مسئولان باشگاه تصمیم گیری خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 652

به "گزینه نخستم برای حضور در لیگ برتر تیم کاله است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه نخستم برای حضور در لیگ برتر تیم کاله است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید