گاتزتا ایتالیا:سردار آزمون اولین گزینه خط حمله ناپولی است

به گزارش مجله بابلسر، یک نشریه ایتالیایی اعلام نمود در صورت جدایی یکی از دو مهاجم فعلی تیم ناپولی، سردار آزمون گزینه نخست این باشگاه است.

گاتزتا ایتالیا:سردار آزمون اولین گزینه خط حمله ناپولی است

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی مجله بابلسر، نشریه گاتزتا ایتالیا امروز در خبری مجددا به سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت روسیه که مدنظر باشگاه ناپولی ایتالیا است، اشاره نمود.

این نشریه تیتر زده: ناپولی، آزمون ایرانی نخستین هدف برای خط حمله و ادامه داده است: مهاجم نوک تیم زنیت (سردار آزمون) به تیم ناپولی می آید اگر حداقل از بین میلیک و مرتنس یک نفر ناپولی را ترک کند. در خط دفاع هم چشم ناپولی به سیستانا، رابین کخ و کاربونیک است.

گاتزتا همچنین به کوشش های نقل و انتقالاتی کریستیانو جیونتولی مدیر ورزشی باشگاه ناپولی در این روزها اشاره نموده است: قرنطینه باعث متوقف شدن کار جیونتولی نشده است. فعالیت در بازی نقل و انتقالاتی انجام می گردد. محدودیت های دو ماه اخیر به او اجازه داده است که ده ها فیلم را در حالی که روی مبل خود در خانه نشسته، تماشا کند. جیونتولی هر روز با همکارانش در تماس است. شبکه ای از ناظران برای پیدا کردن بازیکن مناسبِ ناپولی در ایتالیا و اروپا در حال کار است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 612

به "گاتزتا ایتالیا:سردار آزمون اولین گزینه خط حمله ناپولی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاتزتا ایتالیا:سردار آزمون اولین گزینه خط حمله ناپولی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید