کاروان لجستیک آمریکا در بغداد مورد هدف نهاده شد

به گزارش مجله بابلسر، خبرنگاران : منابع خبری از هدف قرار دریافت کاروان لجستیک متعلق به نظامیان ایالات متحده آمریکا در محور جنوبی بغداد خبر می دهند.

کاروان لجستیک آمریکا در بغداد مورد هدف نهاده شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، یک کاروان لجستیک متعلق به نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در عراق هدف نهاده شده است. این حادثه در منطقه یوسفیه در محور جنوبی بغداد اتفاق افتاده است.

المیادین گزارش داد،بر اساس این گزارش، کاروان هدف نهاده شده حامل تجهیزات لجستیک ایالات متحده آمریکا بوده است. مقامات عراقی و یا سران آمریکایی تا به امروز هیچ اظهارنظر رسمی در مورد هدف نهاده شده شدن کاروان مذکور نکرده اند.

این دومین کاروان آمریکایی است که امروز هدف نهاده شده است. صبح امروز نیز یک کاروان دیگر در نزدیکی مرزهای عراق و کویت هدف نهاده شده بود. هفته گذشته نیز 4 کاروان لجستیک متعلق به آمریکایی ها در عراق هدف نهاده شده شد.

کاروان اول در منطقه السماوه در استان المثنی واقع در جنوب عراق هدف نهاده شد و منفجر شد. به دنبال این انفجار، کاروان مذکور منهدم شد. بعضی اعلام کردند که حادثه مذکور ناشی از انفجار بمب کنار جاده ای بوده است.

پس از آن نیز یک انفجار در جاده بین المللی واقع در استان الدیوانیه رخ داد و طی آن کاروان دوم هدف نهاده شد. کاروان سوم نیز در استان ذی قار هدف نهاده شد. چهارمین کاروان نیز در استان بابل هدف نهاده شده بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1074

به "کاروان لجستیک آمریکا در بغداد مورد هدف نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاروان لجستیک آمریکا در بغداد مورد هدف نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید