پزشک بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) جوین به شهدای سلامت پیوست

به گزارش مجله بابلسر، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: دکترمسعود ناوی دوست پزشک بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) جوین بر اثر ابتلا به کرونا آسمانی شد.

پزشک بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) جوین به شهدای سلامت پیوست

محمد باقرزاده در گفت و گو با خبرنگاران اضافه کرد: این شهید مدافع سلامت طی روزهای گذشته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری بود که پس از تحمل رنج بیماری در سن 46 سالگی دارفانی را وداع گفت.

وی ادامه داد: این شهید سلامت در بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) جوین که زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار است، خدمت می کرد.

باقرزاده با بیان اینکه بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی بازی با سلامت مردم است، گفت: اوج گیری دوباره کرونا در سبزوار در کمین است.

وی اظهار کرد: بعضی از شهروندان بی توجه به سلامت خود و دیگر افراد جامعه، با برگزاری میهمانی و دورهمی های خانوادگی، فرش قرمز برای این ویروس منحوس پهن نموده اند و خود دانسته یا نادانسته با این کار عامل شیوع هر چه بیشتر این ویروس مرگبار در جامعه می شوند.

وی توضیح داد: در روزها و هفته های اخیر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سبزوار و مناطق تحت پوشش کاهش یافته که نتیجه آن در هفته های آینده با افزایش شمار بیماران بستری ها و فوتی ها خود را نشان خواهد داد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: هر یک از شهروندان نقش مهمی در جهت حفظ سلامت خود و دیگر افراد بر عهده دارند و باید نسبت به حفظ جان خود و دیگران احساس مسئولیت داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1271

به "پزشک بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) جوین به شهدای سلامت پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) جوین به شهدای سلامت پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید