نکونام: بعضی افراد در اهواز و خوزستان هستند که اجازه نمی دهند فولاد صندلی بالایی داشته باشد، دوست دارم الگوی بازیکنانم ایوب والی باشد

به گزارش مجله بابلسر، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عملکرد کاپیتان تیمش را ستود و ابراز تمایل کرد او الگوی بازیکنان فولاد باشد.

نکونام: بعضی افراد در اهواز و خوزستان هستند که اجازه نمی دهند فولاد صندلی بالایی داشته باشد، دوست دارم الگوی بازیکنانم ایوب والی باشد

به گزارش خبرنگار مجله بابلسر از اهواز، جواد نکونام بعد از پیروزی 2 بر صفر فولاد مقابل گل گهر سیرجان در نشست خبری گفت: به بازیکنانم، مردم خوزستان و هوادرانی که در استادیوم بودند به خاطر این برد تبریک می گویم. با اینکه کمبود بازیکن داشتیم، دیگر نفرات زحمت کشیدند و توانستیم بازی را ببریم. بازی با تیمی که سیستم 1-4-5 بازی می نماید، کار سختی است. حریف ما در بازی اش با شهر خودرو حتی می توانست پیروز گردد, چون این تیم بسته و فشرده بازی می نماید و بیشتر تمرکزش روی ضربات ایستگاهی و بلند است. آنها با میانگین قد بالا, بلند و مستقیم بازی می کردند تا به ما ضربه بزنند، اما ما این را می دانستیم و به غیر از یکی دو صحنه توانستیم بازیکنان شان را کنترل کنیم.

وی ادامه داد: گل گهر در نیمه دوم ترکیبش را عوض کرد و فضا برای ما باز تر شد و توانستیم در ضدحملات بیشتر شرکت کنیم. اگر زودتر به گل می رسیدیم حتی به گل سوم هم می توانستیم دست پیدا کنیم، اما این اتفاق دیر رخ داد. من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم این فرایند تداوم داشته باشد و به موفقیت بیشتر برسیم.

سرمربی فولاد در پاسخ به سؤالی راجع به اینکه طرفداران از نحوه بازی فولاد رضایت ندارند, مطرح نمود: ما در بازی قبل (مقابل ذوب آهن) خوب بودیم و در کل بازی موقعیت به حریف ندادیم و در نیمه دوم فقط در یک نیمه بازی کردیم، اما چیزی که متأسفانه یا خوشبختانه خیلی در فوتبال ایران مرسوم شده آمارهاست. آمار و تعداد پاس و این چیز ها در فوتبال صندلیی ندارند و فقط یک آمار هستند. در فوتبال باید ببینید با پتانسیلی که دارید دنبال چه چیزی هستید. ما با برنامه ریزی و اندازه توان مان داریم زحمت می کشیم و این برای ما مهم است.

نکونام با اشاره به داوری این ملاقات توضیح داد: در این بازی داور قضاوت خیلی خوب کرد و در برخورد ها قضاوت خوبی داشت. وقتی که پنالتی ما گرفته نمی گردد مسائل را می گوییم و حالا هم که قضاوت خوب بوده است می گوییم.

وی در ادامه ابراز داشت: یکسری در اهواز و خوزستان هستند که اجازه نمی دهند فولاد صندلی بالایی داشته باشد. این موضوع را سر بسته می گویم تا ادامه پیدا نکند، اما اگر ادامه پیدا کند حتماً نام این افراد را اعلام می کنم, چون ما امانتدار فولاد هستیم و باید از این باشگاه محافظت کنیم. تا روزی که من در فولاد هستم برای فولاد می جنگم و توقع دارم این دوستان هم به فولاد یاری نمایند. خود شما (مجله بابلسر) می دانید که این افراد چه کسانی هستند.

سرمربی فولاد راجع به اینکه به نظر می رسد فولاد به غیر شیمبا بازیکن تکنیکی دیگری ندارد, مطرح نمود: حسن بیت سعید در این بازی چند حرکت خوب داشت و اگر بدشانس نبود می توانست زودتر به گل برسد. تیمی که فقط بازی مستقیم می نماید, هافبک ها از بازی خارج می شوند و این کار را سخت می نماید. ما در ضدحمله خوب کار کردیم و صابر حردانی هم در 20 دقیقه ای که در زمین حضور داشت دو موقعیت گل داشت. این چیز ها بستگی به شرایط بازی دارد و سیستمی که حریف دارد. وقتی توپ با پاس های بلند ارسال می گردد, هافبک ها و وینگرها کنار می فرایند.

نکونام اظهار داشت: دوست دارم الگوی بازیکنانم ایوب والی باشد, چون هم فوق العاده بازی می نماید و به تمام معنا کاپیتان است. یکسری بازیکنان شرایطی ایجاد کردند که کار سخت شده، اما ایوب هم بزرگی می نماید و هم کاپیتانی لایق است. من از او ممنون هستم و امیدوارم این رفتار او به تیم بیشتر یاری کند.

وی درباره شعار هایی که علیه روح الله سیف اللهی در استادیوم سر داده شد, گفت: به نظر مردم احترام می گذارم و همواره حرف مردم برای من عزیز و محترم است.

سرمربی فولاد درباره عدم حضور حسین کعبی روی نیمکت این توضیح داد: کارت او هنوز صادر نشده است و فردا ان شاءالله درست می گردد.

نکونام درباره سینا مریدی نیز اشاره نمود: اگر او را دیدید سلام ما را هم به او برسانید. ما خبری از او نداریم.

وی راجع به تعویض عباس بوعذار هم گفت: متأسفانه او آسیب دیدگی داشت و هفته پیش هم مریض بود. این بازیکن باید تعویض می شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 190

به "نکونام: بعضی افراد در اهواز و خوزستان هستند که اجازه نمی دهند فولاد صندلی بالایی داشته باشد، دوست دارم الگوی بازیکنانم ایوب والی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: بعضی افراد در اهواز و خوزستان هستند که اجازه نمی دهند فولاد صندلی بالایی داشته باشد، دوست دارم الگوی بازیکنانم ایوب والی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید