مقاله: شرکت Sidewalk Labs پروژه شهر هوشمند تورنتو را تعطیل کرد

به گزارش مجله بابلسر، وی گفت: ما این پروژه را ادامه نخواهیم داد، اما شرایط اضطراری بهداشتی باعث می گردد که ما اهمیت وجود شهرهایی بهتر در آینده را به شدت احساس کنیم.

مقاله: شرکت Sidewalk Labs پروژه شهر هوشمند تورنتو را تعطیل کرد

اولین بار در سال 2017 با حمایت نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام شد که قرار است 800 هکتار از تورنتو توسعه داده گردد، در پی اعلام آین تصمیم، شرکت Sidewalk Labs از چندین جهت مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

Daniel L. Doctoroff مدیر عامل Sidewalk Labs روز پنجشنبه در یک پست در وب سایت Medium گفت: همانطور که عدم ثبات اقتصادی بی سابقه ای در سراسر دنیا و در بازار املاک و مستغلات تورنتو ایجاد شده است، ساختن پروژه 12 هکتاری از نظر اقتصادی بسیار سخت شده است.سخت شده است که بتوان این پروژه 12 هکتاری را از نظر اقتصادی به صرفه کرد، بدون این که قسمتهای اصلی برنامه ای را که با هم برای ساختن یک جامعه پایدار ساخته بودیم، حذف کنیم.

در حالی که برنامه ریزیها در اواخر سال گذشته به مرحله ارزیابی رسمی تری رسیده بود، یکی از برنامه ها کاهش قابل توجه هزینه پروژه بود. مقدار زمین مورد استفاده در ابتدا از 190 هکتار به 12 کاهش یافت.از دیگر تصمیم ها این بود که هرگونه اطلاعات شخصی به دست آمده در کانادا باقی می ماند و شرکت Sidewalk Labs مجبور به همکاری با توسعه دهندگان املاک و مستغلات به جای ساخت و ساز می شوند.

منبع مقاله: شرکت Sidewalk Labs پروژه شهر هوشمند تورنتو را تعطیل کرد

انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1061

به "مقاله: شرکت Sidewalk Labs پروژه شهر هوشمند تورنتو را تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: شرکت Sidewalk Labs پروژه شهر هوشمند تورنتو را تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید