معاون وزیر راه: صلاحیت 45000 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در شهر های جدید تایید شد

به گزارش مجله بابلسر، خبرنگاران: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا به امروز صلاحیت 45 هزار نفر در بخش ثبت نامی متقاضیان مسکن در شهر های جدید احراز شده است که این افراد در حال تکمیل پرونده خود هستند.

معاون وزیر راه: صلاحیت 45000 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در شهر های جدید تایید شد

جهت دریافت خدمات طراحی حیاط ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش مجله بابلسر به نقل از میزان، حبیب اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهر های جدید با بیان این که در طرح اقدام ملی فراوری و عرضه مسکن در شهر های جدید، هر دو وجه مشارکتی و ثبت نامی را پیش می بریم، اظهار کرد: تا به امروز صلاحیت 45 هزار نفر در بخش ثبت نامی متقاضیان مسکن در شهر های جدید احراز شده است که این افراد در حال تکمیل پرونده خود هستند.

وی، در مورد ساز و کار قیمت گذاری واحد های طرح اقدام ملی فراوری و عرضه مسکن در شهر های جدید، گفت: هر قیمت گذاری باید در شورای مسکن استان مصوب گردد، یعنی ارقامی که گفته می گردد، ارقام اولیه است و با توجه به شرایط ساخت، موقعیت شهر ها و هزینه های آماده سازی زیرساخت، قیمت ها متفاوت خواهد بود؛ یعنی قیمت ها مانند مسکن مهر یک عدد معین و از پیش معین شده نخواهد بود و در نهایت این قیمت را شورای مسکن هر استان مصوب خواهد نمود.

طاهرخانی، همچنین در مورد میزان فروش عرصه در شهر های جدید کشور گفت: مبلغی که توانسته ایم در امسال از فروش عرصه در شهر های جدید کسب و در آماده سازی، محوطه سازی، تامین زیرساخت ها و خدمات روبنایی مسکن مهر هزینه کنیم، بالغ بر 3000 میلیارد ریال بوده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 326

به "معاون وزیر راه: صلاحیت 45000 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در شهر های جدید تایید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر راه: صلاحیت 45000 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در شهر های جدید تایید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید