مخالفت رسمی شرکت فولاد مبارکه با سرمربیگری قلعه نویی در تیم ملی

به گزارش مجله بابلسر، امیدواریم با حمایت های هواداران و مسئولان محترم، تیم پر افتخار سپاهان همچنان نوید بخش امید روزهای پرنشاط برای مردم و هواداران این تیم پر افتخار باشد.

مخالفت رسمی شرکت فولاد مبارکه با سرمربیگری قلعه نویی در تیم ملی

شرکت فولاد مبارکه سپاهان با صدور بیانیه ای با حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی فوتبال ایران و جدایی او از سپاهان مخالفت کرد.

به گزارش تسنیم، امیر قلعه نویی یکی از گزینه های فدراسیون فوتبال برای سرمربیگری تیم ملی بود و مذاکراتی نیز با این مربی انجام شد، اما با توجه به مخالفت باشگاه سپاهان چالش هایی در این راستا ایجاد شد. با این حال فدراسیونی ها همچنان به حضور قلعه نویی در تیم ملی اصرار داشتند اما روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه که مالک باشگاه سپاهان است در در صفحه اینستاگرام منسوب به این شرکت بیانیه ای صادر و اظهار داشت که به حضور او در سپاهان احتیاج دارد.

بیانیه روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روزهای اخیر با انتشار اخبار ضد و نقیض پیرامون سرمربی حرفه ای و ارزنده تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و به کارگیری ایشان در تیم ملی، جامعه ورزش دوست اصفهان سؤالاتی را در این خصوص مطرح نموده اند که ضروری است شرکت فولاد مبارکه اصفهان نه به عنوان صاحب این باشگاه بلکه در قامت یک شهروند مسئول که حیات خود را مدیون مردم دلیر ایران و خصوصاً اصفهان می داند، در این خصوص مطالبی را عنوان کند. از آنجا که تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان متعلق به کل ایران است و همیشه شایستگی خود را در لیگ آسیا به اثبات رسانده، ضروری است مانند دیگر موضوعات مطرح شده در مورد فولاد مبارکه به عنوان بزرگترن دستاورد صنعتی انقلاب اسلامی ایران، این موضوع نیز به صورت شفاف برای مردم عزیز ایران بیان گردد.

کارنامه فولاد مبارکه طی چهار دهه فعالیت مجاهدانه در جبهه صنعت کشور مبین این مهم است که این ابرکارخانه، خود را تنها به عنوان بزرگترین فراوری کننده فولاد در خاورمیانه ندانسته و مسئولیتی والاتر در جهت افزایش امید در جامعه برای خود قائل است. اکنون تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان نیز در آستانه کسب افتخارات پیش رو مانند گذشته با حمایت هواداران و مسئولان محترم، عزم آن دارد تا با تمرکز بر اهداف پیش بینی شده و پرهیز از حواشی ایجاد شده، برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ورزشی کشور ورق بزند.

لذا مجموعه بزرگ فولاد مبارکه اصفهان در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و تأمین نظر هواداران باشگاه سپاهان، ادامه حضور جناب آقای قلعه نویی در سپاهان به عنوان یک سرمربی پر افتخار را لازم دانسته، اعلام می دارد همچون گذشته همگام با مردم و هواداران برای ادامه حس امید و قهرمانی این تیم همه کوشش خود را جهت حفظ آرامش و سربلندی نام این باشگاه معطوف خواهد نمود.

امیدواریم با حمایت های هواداران و مسئولان محترم، تیم پر افتخار سپاهان همچنان نوید بخش امید روزهای پرنشاط برای مردم و هواداران این تیم پر افتخار باشد.

روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان.

منبع: عصر ایران
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 370

به "مخالفت رسمی شرکت فولاد مبارکه با سرمربیگری قلعه نویی در تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت رسمی شرکت فولاد مبارکه با سرمربیگری قلعه نویی در تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید