محکومیت مسئول یک داروخانه برای اختفای ملزومات بهداشتی در زابل

به گزارش مجله بابلسر، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان از جریمه مسئول یک داروخانه برای اختفای مقادیر قابل توجهی ملزومات بهداشتی در شهرستان زابل اطلاع داد.

محکومیت مسئول یک داروخانه برای اختفای ملزومات بهداشتی در زابل

جهت دریافت خدمات نکات طراحی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری مجله بابلسر از سازمان تعزیرات حکومتی، حیدر میرزایی در ارتباط با یک مورد شناسایی دپوی اقلام بهداشتی در شهرستان زابل اظهار کرد: همزمان با شیوع ویروس کرونا و در ایام خاتمهی سال 1398 سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه شهرستان زابل پس از آنالیز اخبار دریافتی و تحقیقات به عمل آمده، مقادیر قابل توجهی اقلام پزشکی را از زیرزمین منزلی در حاشیه شهر کشف کردند.

وی اضافه کرد: به همین دلیل 21 هزار عدد ماسک، 600 عدد معلول و ژل ضد باکتری، 2 هزار عدد پد الکلی، 7 عدد بطری الکل صنعتی، 400 عدد دستکش لاتکس، 8 هزار و 500 عدد چسب زخم و سایر اقلام پزشکی شامل پنبه، ژل مسکن، سرم و ... کشف شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان توضیح داد: با تشکیل پرونده و آغاز رسیدگی در تعزیرات حکومتی زابل، متهم که مسئول یکی از داروخانه های شهرستان بود پس از روبرو شدن با مدارک و مستندات قانونی به انجام تخلف به منظور سودجویی بیشتر اقرار کرد.

میرزایی ادامه داد: شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی زابل، متخلف را به پرداخت مبلغ 463 میلیون ریال جزای نقدی و ضبط تمامی اقلام مکشوفه محکوم کرد.

وی در خاتمه گفت: کالاهای مکشوفه توسط دستگاه کاشف و برای توزیع در شبکه قانونی تحویل دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل شد.

انتهای پیغام/ 4105

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 388

به "محکومیت مسئول یک داروخانه برای اختفای ملزومات بهداشتی در زابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت مسئول یک داروخانه برای اختفای ملزومات بهداشتی در زابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید