ماتئوس: فکر نمی کنم نویر فصل آینده در بایرن مونیخ باشد

به گزارش مجله بابلسر، اسطوره فوتبال آلمان معتقد است؛ شرایط کنونی حاکی از جدایی مانوئل نویر از بایرن مونیخ در خاتمه فصل است.

ماتئوس: فکر نمی کنم نویر فصل آینده در بایرن مونیخ باشد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش مجله بابلسر، نشریه آلمانی بیلد اخیراً اطلاع داد مذاکرات میان باشگاه بایرن مونیخ و مانوئل نویر برای تمدید قرارداد این دروازه بان 33 ساله به بن بست خورده است. نویر که در سال 2011 با قراردادی 30 میلیون یورویی از شالکه به بایرن مونیخ پیوست، قراردادش این فصل به اتمام می رسد. مذاکرات برای تمدید قرارداد شروع شده اما طرفین هنوز به توافقی دست نیافته اند، چرا که این دروازه بان آلمانی خواستار تمدید قرارداد بلند مدت است اما مدیران بایرن مونیخ خواستار تمدید یک ساله قرارداد این دروازه بان 34 ساله هستند.

لوتار ماتئوس در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای آلمان گفت: من نمی توانم میل نویر به تمدید قرارداد بلندمدت را درک کنم. تمدید پنج ساله قرارداد که او می خواهد، زمان زیادی است. مانوئل نباید فراموش کند که بایرن مونیخ در مقاطع مختلف چقدر به او وفادار بوده است. به هر حال برای هر دو طرف فوق العاده خواهد بود اگر نویر چند سال دیگر در بایرن بماند. مانوئل ابتدا باید سه ساله تمدید کند و اگر در سلامت بود و عملکردش خوب بود، قرارداد بعدی را امضا کند.

اسطوره فوتبال آلمان و باشگاه بایرن توضیح داد: من فکر می کنم نشانه هایی که وجود دارند، نشان از جدایی نویر از بایرن دارد. مانوئل می خواهد بازی کند و دوست دارد مدت زمانی بیشتر و اغلب بازی کند. با توجه به کیفیتی هم که او دارد، این قابل درک است. احتمالاً اندکی بیشتر از نویر انتظار می رفت و بدون شک انتظاراتی که او از خودش دارد نیز بیشتر بوده است. من فکر نمی کنم مانوئل فصل آینده در بایرن باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 534

به "ماتئوس: فکر نمی کنم نویر فصل آینده در بایرن مونیخ باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماتئوس: فکر نمی کنم نویر فصل آینده در بایرن مونیخ باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید