قائدی: با حمایت استاندار و دبیر همچنان امیدوار به حضور در لیگ فرنگی هستیم

به گزارش مجله بابلسر، سرمربی تیم کشتی فرنگی فولاداکسین خوزستان گفت: اعضای هیئت مدیره باشگاه با حضورمان در لیگ مخالفت نموده اند، اما امیدواریم که با پیگیری استاندار و رئیس فدراسیون کشتی، بتوانیم در این مسابقات شرکت کنیم.

قائدی: با حمایت استاندار و دبیر همچنان امیدوار به حضور در لیگ فرنگی هستیم

به گزارش مجله بابلسر، مجید قائدی در گفت وگوی تلفنی با برنامه دایره طلایی در خصوص ابهاماتی که پیرامون حضور این تیم در لیگ فرنگی ایجاد شده است، گفت: با حمایت و یاری علیرضا دبیر و کوشش و پیگیری نصیرزاده رئیس سازمان لیگ و با محبت و مساعدت مدیرعامل ورزش دوست و ارزشمند فولاد خوزستان، اعلام آمادگی کتبی کردیم که از خوزستان به عنوان قطب کشتی فرنگی کشور، تیم داری کنیم. 50 درصد اعضای تیم ملی همواره از خوزستان هستند.

وی ادامه داد: این اعلام آمادگی که با نظر مدیرعامل انجام شد، نور امیدی در بین فرنگی کاران خوزستانی ایجاد کرد. بعد از اعلام آمادگی مکتوب، ما با مجوز مهندس ابراهیمی قراردادها را منعقد کردیم. با رامین طاهری، گرمسیری، پویا ناصرپور و جمعی از قهرمانان استان با کمترین قیمت قرارداد بستیم. بودجه ما کمتر از 800 میلیون تومان است. بچه های ما در گرمای 50، 60 درجه با امید به حضور در لیگ، تمرین می نمایند. این رقم برای 30 نفر در نظر گرفته شد، ولی متأسفانه آگاه شدیم با مخالفت اعضای هیئت مدیره قرار است تیم در مسابقات شرکت نکند.

در حالی که رئیس مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته سفری به استان خوزستان داشت، قائدی بیان کرد که هنوز شرایط حضور فولاداکسین در لیگ برتر تعیین نیست و در سرانجام گفت: در این مورد امیدوار به پیگیری استاندار و رئیس فدراسیون هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 838

به "قائدی: با حمایت استاندار و دبیر همچنان امیدوار به حضور در لیگ فرنگی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائدی: با حمایت استاندار و دبیر همچنان امیدوار به حضور در لیگ فرنگی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید