فرانسه حالت فوق العاده بیان کرد: 6 ماه حبس و 3700 یورو جریمه، اگر از خانه بیرون بیاید

به گزارش مجله بابلسر، ایسنا نوشت: مجمع ملی فرانسه طرح قانونی را به تصویب رساند که این کشور را به مدت دو ماه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در حالت فوق العاده بهداشتی قرار می دهد.

فرانسه حالت فوق العاده بیان کرد: 6 ماه حبس و 3700 یورو جریمه، اگر از خانه بیرون بیاید

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، وزیر دادگستری فرانسه با اشاره به جریمه های بیشتر برای افرادی که منع آمد و شد را رعایت ننمایند خاطرنشان کرد افرادی که این قانون را رعایت ننمایند به شش ماه حبس و پرداخت 3700 یورو جریمه محکوم می شوند.

نماینده مجمع ملی فرانسه با تصویب طرح قانون فوق العاده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا موجب محدودیت تعدادی از آزادی های عمومی همچون رفت و آمد و بعضی از نیازهای مردم به مدت دو ماه شد.

این طرح همچنین به دولت پاریس این اجازه را می دهد تا اقداماتی را برای حمایت از شرکت ها اتخاذ کند و دومین دور انتخابات شهرداری های کشور را به زمانی دیگر موکول کند اما اختلاف نظرها با سنای فرانسه به ویژه در خصوص روش های قرار دادن لیست های شهرداری ها وجود دارد. نمایندگان هر دو مجلس قرار است امروز (یکشنبه) کوشش نمایند تا به توافقاتی در این زمینه دست یابند.

در نسخه اصلاح شده توسط مجمع ملی در این طرح قانونی، جرایم افرادی که به منع آمد و شد احترام نمی گذارند افزایش داده شده است و اگر کسی آن را برای بار اول رعایت نکند 135 یورو جریمه می گردد و در صورت تکرار این اقدام طی 15 روز می بایست 1500 یورو جریمه بپردازد. اگر همچنان شخص چهار بار طی 30 روز این قانون را نقض کند به شش ماه حبس و 3700 یورو جریمه محکوم می گردد.

همان طور که اتحادیه ها درخواست نموده بودند و دولت فرانسه اعلام نموده بود، مجمع ملی همچنین درباره تعلیق موقت روز انتظار در صورت مرخصی بیماری در زمان حالت فوق العاده بهداشتی موافقت کرد. در نهایت موافقتنامه شرکت یا شعبه لازم خواهد بود تا کارفرمایان بتوانند یک هفته مرخصی با حقوق را در طول مدت قرنطینه به کارمندان خود بدهد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 378

به "فرانسه حالت فوق العاده بیان کرد: 6 ماه حبس و 3700 یورو جریمه، اگر از خانه بیرون بیاید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرانسه حالت فوق العاده بیان کرد: 6 ماه حبس و 3700 یورو جریمه، اگر از خانه بیرون بیاید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید