فراخوان سومین نمایشگاه بین المللی سالانه دیزاین

به گزارش مجله بابلسر، تهران (پانا) - سومین دورۀ نمایشگاه بین المللی سالانه دیزاین در دو بخش پوستر و گرافیک متحرک در بهار 1400 برگزار خواهد شد.

فراخوان سومین نمایشگاه بین المللی سالانه دیزاین

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، فراخوان سومین دورۀ نمایشگاه بین المللی سالانه دیزاین با موضوع دیزاین، تحول و امید به دبیری اشکان قازانچایی منتشر شد. گالری مجازی اعلان در دو دورۀ گذشته و همزمان با فصل رویش و نوروز، اقدام به برگزاری نمایشگاه های بین المللی در حوزه طراحی پوستر نموده است. اینک، در سومین دورۀ حضور و با مشارکت فرهنگسرای نیاوران و همچنین در آستانۀ سال نو خورشیدی، در نظر دارد با نگاهی متفاوت به گسترۀ دیزاین و اهمیت آن در جوامع بشری در مدیا های مختلف ورود نماید.

سومین دورۀ نمایشگاه بینالمللی سالانه دیزاین در دو بخش پوستر و گرافیک متحرک(موشن گرافیکس) برگزار خواهد شد و هر شرکت کننده حداکثر می تواند با در نظر دریافت موضوعات مطروحه(توضیح کامل در متن فراخوان) در هر بخش، با سه اثر حضور یابد.

مهران میرحسینی، الهام آهویی و اشکان قازانچایی اعضای شورای سیاست گذاری این دوره از نمایشگاه بوده و انتخاب آثار بخش پوستر را کیانوش غریب پور، مهردخت دارابی، جواد آتشباری، مهران میر حسینی و فرشید پارسی کیا بر عهده خواهند داشت همچنین آثار بخش گرافیک متحرک را سعید حق زارع، رضا اللهیاری و میلاد شاه جانی انتخاب خواهند کرد. بابک صفری مدیر هنری و الهام آهویی مدیر اجرایی رویداد فوق هستند.

سرانجام مهلت ارسال آثار 15 اردیبهشت ماه 1400 بوده و گشایش سومین نمایشگاه بین المللی دیزاین، همزمان در سایت گالری مجازی اعلان و سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران در نیمه دوم خرداد ماه 1400 خواهد بود.

برای اطلاع از توضیح کامل فراخوان به سایت گالری مجازی اعلان www.elanagi.com و سایت فرهنگسرای نیاورانwww.fniavaran.irمراجعه فرمایید

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1339

به "فراخوان سومین نمایشگاه بین المللی سالانه دیزاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان سومین نمایشگاه بین المللی سالانه دیزاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید