علت ترافیک صبح امروز روی پل سیدخندان چه بود؟

به گزارش مجله بابلسر، تهران (پانا) - رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت از برخورد سواری پژو با پراید روی پل سید خندان و ایجاد ترافیک به خاطر عدم کنار کشیدن خودروها خبر داد.

علت ترافیک صبح امروز روی پل سیدخندان چه بود؟

به گزارش پلیس راهور، سرهنگ مجید رنجبر اظهار کرد: ساعت 08:10 صبح امروز وقوع یک فقره تصادف خسارتی روی پل سیدخندان به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که سواری پژو به علت عدم توجه به جلو با سواری پراید برخورد نموده و و هر دو خودرو در محل تصادف متوقف می شوند.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: همین توقف و عدم کنار کشیدن این دو خودرو توسط رانندگان آن تا لحظه رسیدن کارشناسان پلیس راهور، باعث شد تا دیگر رانندگان در پشت ترافیک این تصادف توقف نموده و بار ترافیکی اتوبان رسالت را درگیر نماید.

وی گفت: با حضور تیم کارشناسی پلیس راهور منطقه در محل حادثه ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار هر دو سواری به منتهی الیه سمت راست هدایت شده و از موقعیت خارج شدند و خودروهایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت بازایستاده بودند به جهت خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت ادامه داد: قطعاً این دو خودرو به علت عدم کنار کشیدن خودروها در تصادف خسارتی و ایجاد ترافیک مورد آموزش قرار گرفته و اعمال قانون شدند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت بیان داشت: در این حادثه سواری پژو به علت سرعت زیاد و عدم توجه به جلو نسبت به سواری پراید مقصر شناخته شد.

رنجبر اظهار داشت: در خصوص این تصادف کروکی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل راننده غیر مقصر شد.

وی از رانندگان خودروها خواست در هنگام بروز تصادفات خسارتی چنانچه وسیله نقلیه قادر به حرکت و جابجایی بود خودرو را به منتهی الیه راه منتقل نموده و با حفظ ایمنی و گذاشتن علائم هشدار دهنده در فاصله مناسب منتظر حضور عوامل و کارشناسان راهور بمانند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 997

به "علت ترافیک صبح امروز روی پل سیدخندان چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت ترافیک صبح امروز روی پل سیدخندان چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید