صاحب جمله معتادا کرونا نمی گیرن بازداشت شد؟

به گزارش مجله بابلسر، رضا همدانی معتادی که به طور علنی در یک گفتگوی تلویزیونی به معتاد بودن خود اعتراف نموده بود و با جمله معروف معتادا کرونا نمی گیرن در اینستاگرام به شهرت رسیده بود، چندی پیش توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران دستگیر و به یکی از مراکز ترک اعتیاد اجباری که زیر مجموعه پلیس ناجا به شمار می رود، منتقل شده است.

صاحب جمله معتادا کرونا نمی گیرن بازداشت شد؟

به گزارش آنا، بنابر این گزارش در اوج شیوع کرونا و توصیه های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا، یک تبادل نظری تلویزیونی کوتاه خبرنگار یکی از بخش های خبری با یک فرد معتاد با نام رضا همدانی او را به یکی از شاخ های اینستاگرامی تبدیل کرد و ده ها هزار فالوور و دنبال کننده را در صفحه اینستاگرامی اش که ظاهرا توسط برادر وی مدیریت می گردد، به عنوان هوادار جمع کرد.

وی در این تبادل نظر ضمن اشاره صریح به این که معتاد است، بیان کرد که معتادا کرونا نمی گیرن که همین موضوع دستمایه ساخت و انتشار کلیپ های زیادی در فضای مجازی شد و او را یک شبه به یکی از چهره های معروف اینستاگرام تبدیل کرد.

شنیده ها حاکی از آن است این فرد معتاد (رضا همدانی) چندی پیش در سفری که به تهران داشته است، در طرح جمع آوری معتادان متجاهر و البته به صورت انفرادی، توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت دستگیر و به کمپ اجباری ترک اعتیاد مهر سروش که در کهریزک شهر تهران واقع شده است، منتقل می گردد.

طرح جمع آوری معتادان متجاهر مدتهاست به صورت مستمر ادامه دارد و پس از دستگیری کارتن خواب هایی که تست اعتیاد آن ها مثبت باشد، به کمپ های اجباری منتقل می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 898

به "صاحب جمله معتادا کرونا نمی گیرن بازداشت شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صاحب جمله معتادا کرونا نمی گیرن بازداشت شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید