سناتورهای ایالات متحده با اپل واچ به جنگ ترامپ رفتند

به گزارش مجله بابلسر، سناتورهای ایالات متحده در دادگاه استیضاح دونالد ترامپ یک قانون مهم را نقض کرده و اپل واچ استفاده کردند. ظاهراً این حرکت، ممنوعیت استفاده از لوازم الکترونیک را نقض می کرد.

سناتورهای ایالات متحده با اپل واچ به جنگ ترامپ رفتند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، ترامپ با دو ماده استیضاح روبرو است که ادعا می کنند که وی برای مداخله در انتخابات سال 2020 دست به جرایم سنگین و تخلفات زده است.

به نظر می رسد حداقل هشت نفر از سناتورها قانون را نقض کرده اند و در جریان استیضاح رئیس جمهور با اپل واچ حاضر شده اند. این در حالی است که طبق دستورالعملی که قبل از شروع محاکمه به سناتورها داده شده است ، به هیچ وجه حق استفاده از هیچ نوع لوازم الکترونیک در اتاق را ندارند. در قوانین آمده است: استفاده از تلفن یا دستگاه های الکترونیکی در اتاق مجاز نخواهد بود. همه لوازم الکترونیکی باید پیش از ورود به اتاق ضبط شوند.

سناتور جان کورین ، یکی از سناتورهایی که گفته می شود در طول محاکمه اپل واچ استفاده کرده است. سناتورهای دیگری مثل مایک لی ، جان تون ، جری موران ، جان باراسو ، تیم اسکات ، مایکل بنت و پتی موری با ساعتهای هوشمند مشاهده شده اند. آنها همچنین عکسی را منتشر کردند که نشانگر یک اپل واچ در مچ دست لی است. بنا بر گزارش ها ، معاون سناتور میچ مک کانل نیز با اپل واچ مشاهده شد.

اپل واچ و سایر ساعتهای هوشمند می توانند عملکردهای بسیاری از تلفن های هوشمند مانند نوشتن متن ، بارگیری برنامه ها و برقراری تماس تلفنی را انجام دهند. سناتورها حتی می توانند از ساعتهای خود توییت ارسال کنند. هنوز تعیین نشده این تخطی از قانون چه مجازاتی خواهد داشت.

منبع: انتخاب
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 340

به "سناتورهای ایالات متحده با اپل واچ به جنگ ترامپ رفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناتورهای ایالات متحده با اپل واچ به جنگ ترامپ رفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید