سقوط مرگبار نگهبان ساختمان درحال احداث از ارتفاع 20 متری در مشهد

به گزارش مجله بابلسر، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر منطقه چهارم عملیات آتش نشانی مشهد گفت: یک نگهبان جوان در پروژه ساختمانی در حال احداث درخیابان سرشور به دلیل سقوط از ارتفاع 20 متری، فوت کرد.

سقوط مرگبار نگهبان ساختمان درحال احداث از ارتفاع 20 متری در مشهد

جهت دریافت خدمات طرح آلاچیق پشت بام با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

سر آتش یار مجید فرهادی، اظهار کرد: در پی تماس تلفنی به سامانه 125 مبنی بر سقوط نگهبان یک پروژه ساختمانی در حال احداث، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه نجات و پشتیبانی ایستگاه های دو و 32 را به محل حادثه در خیابان سرشور 11 اعزام کرد.

وی ادامه داد: نجات گران آتش نشانی پس از حضور در محل، جوانی حدودا 30 ساله را مشاهده کردند که به دلیل نامعلومی از طبقه ششم این پروژه به عمق منفی یک این ساختمان در حال احداث سقوط نموده است. او بر اثر شدت این حادثه، در دم فوت شده بود.

مدیر منطقه چهارم عملیات آتش نشانی مشهد، اعلام کرد: سپس نیروهای امدادی، جسم بی جان این نگهبان را تحت نظارت پلیس از عمق طبقه منفی یک به سطح زمین منتقل کردند.

فرهادی اضافه کرد: نجات گران آتش نشانی، پس از تحویل پیکر این فرد به عوامل انتظامی حاضر در صحنه، به ماموریت خود انتها داده و به ایستگاه های خویش مراجعت کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، وی اعلام نمود: شایان ذکر است که علت دقیق بروز این حادثه توسط پلیس در دست آنالیز است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 425

به "سقوط مرگبار نگهبان ساختمان درحال احداث از ارتفاع 20 متری در مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط مرگبار نگهبان ساختمان درحال احداث از ارتفاع 20 متری در مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید