سعادتمند: نمی گذاریم اتفاق بدی برای استقلال رخ دهد، پرداخت 10 میلیارد تومان صفر حساب می شود؟

به گزارش مجله بابلسر، جلسه امروز احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال با معاونین و کارمندان این باشگاه برگزار گشت.

سعادتمند: نمی گذاریم اتفاق بدی برای استقلال رخ دهد، پرداخت 10 میلیارد تومان صفر حساب می شود؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، امروز (دوشنبه) جلسه ای میان احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال با معاونان و کارمندان این باشگاه برگزار گشت.

سعادتمند در ابتدای جلسه گفت: خیلی دوست داشتم زودتر با هم صحبت کنیم. ما یک خانواده هستیم که بخشی از کار را در باشگاه استقلال گرفته ایم. ما در باشگاهی هستیم که 30-40 میلیون هوادار نگاهش به اینجاست. در این مدت درگیر کارهای سخت مربوط به تامین منابع بودیم و نگران هم نیستیم و نمی گذاریم اتفاق بدی برای استقلال رخ دهد. از شما می خواهم با انرژی مضاعف، تصور کنید روز اول کاری شماست و با انرژی بیشتری کار را ادامه دهید. سلامت و دیانت در کار مهم است. قطعا شما عزیزان این نکات را به خوبی می دانید.

مدیرعامل استقلال افزود: خواهش من این است که همه جوانب را در نظر داشته باشید و کننده اصیل باشگاه استقلال باشید. همه باید هم قسم شویم تا حقوق از دست رفته استقلال را برگردانیم. این باشگاه باید بزرگی کند. این باشگاه پرهوادارترین و پر افتخارترین باشگاه ایران است. ما بدهی ارزی و ریالی داریم و این موضوع ما را اذیت می کند و ما تلاش می کنیم تا به نقطه صفر برسیم ولی کار سخت است. باید متحد باشیم و نگذاریم اخبار خانواده خارج شود. پشت هم باشیم و برای باشگاه کار کنیم. باید اتفاقات بد را جمع کنیم. یک عده تلاش می کنند پرونده های استقلال را جوری دیگر در رسانه ها مطرح کنند.

او ادامه داد: ما نباید به خاطر عدم پرداخت یک بدهی، قرارداد جدید امضا کنیم و 50 درصد به قرارداد قبلی اضافه کنیم. نباید بگوییم شفر را با ضرر صفر جمع می کنیم و بعد ببینیم که 550 هزار دلار باید به او بدهیم. 550 هزار دلار صفر است؟ آیا با شرایط مملکت و شرایط کشور، پرداخت 10 میلیارد تومان صفر حساب می شود؟ کل حقوق باشگاه استقلال در ماه 200 میلیون تومان است بعد 10 میلیارد صفر است؟ نمی خواهم وارد جزییات شوم ولی جالب است که عده ای با افکار عمومی بازی می کنند.

سعادت مند در ادامه با اشاره به تغییر چارت باشگاه استقلال، بیان نمود: بعد از مطالعه ساختار باشگاه هایی مثل بارسلونا، رئال مادرید، اتلتیکو مادرید، منچستر یونایتد و ... چارت آن ها را تلفیق کردیم و بعد از بومی سازی آن ها، معاونین و شرح وظایف را مشخص کردیم تا ساختار شکل بگیرد. همه بخش ها به صورت تخصصی کار دنبال می شود. عزیزان با مقام بالادستی خود هماهنگ باشند و در قالب یک خانواده کار را دنبال کنیم.

در انتها معارفه رسمی آقای شعبانی مشاور اجرایی و برنامه ریزی و مدیر حوزه مدیرعامل، شهرام عظیمی معاون مدیریت توسعه و منابع، مددی معاون ورزشی، مهدی نوروزی معاون اقتصادی و بازاریابی، کفشدوزمقدم مدیر حقوقی و قیم مدیر روابط بین المللی صورت پذیرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 707

به "سعادتمند: نمی گذاریم اتفاق بدی برای استقلال رخ دهد، پرداخت 10 میلیارد تومان صفر حساب می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: نمی گذاریم اتفاق بدی برای استقلال رخ دهد، پرداخت 10 میلیارد تومان صفر حساب می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید