سرپرستی سجادی و معاونت دهخدا در بازی های آسیایی 2018 منتظر تائید نهایی وزیر ورزش

به گزارش مجله بابلسر، دومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی روز گذشته برگزار گردید که به نظر می رسد تکلیف سرپرستی کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018 اندونزی تا حدوی معین شده است.

سرپرستی سجادی و معاونت دهخدا در بازی های آسیایی 2018 منتظر تائید نهایی وزیر ورزش

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله بابلسر، دومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی روز گذشته برگزار گردید که موضوعات مربوط به بازی های آسیایی اندونزی در دستور کار این جلسه قرار داشت.

موضوع انتخاب سرپرست کاروان یکی از مهم ترین موضوعات این نشست بود. پیش از این نشست قرار بود اعضای هیئت اجرایی گزینه های پیشنهادی خود را مطرح و در نهایت در مورد کادر سرپرستی کاروان ایران به جمع بندی برسند. بر همین اساس گزینه هایی از جمله نصرالله سجادی، محمدرضا دهخدا، اصغر رحیمی، شاهرخ شهنازی و افتخاری معرفی گردیدند که در نهایت اعضا بر روی سرپرستی نصرالله سجادی و معاونت دهخدا به جمع بندی رسیدند و قرار شد یک معاون دیگر هم برای کاروان انتخاب گردد که در این مورد به جمع بندی نهایی نرسیدند و در جلسات بعدی معاون دوم کاروان ایران هم معرفی خواهد شد.

پس از جمع بندی نهایی اعضا قرار شد نفرات انتخابی یعنی نصرالله سجادی و محمدرضا دهخدا به عنوان سرپرست و معاون کاروان ایران به وزارت ورزش هم معرفی شوند و در صورت تائید این وزارتخانه حضور این افراد نهایی گردد.

نصرالله سجادی در کارنامه کاری خود سابقه چندین دوره سرپرستی کاروان ایران در بازی های آسیایی و المپیک را دارد.

به گزارش مجله بابلسر، در اواخر فعالیت اعضای هیئت اجرایی در دوره قبل، اصغر رحیمی به عنوان سرپرست کاروان ایران معرفی گردید اما وی پس ار حذف نامش از لیست خبره های ورزشی از سرپرستی کاروان ایران انصراف داد و هیئت اجرایی نیز با سرانجام دوره 4 ساله کمیته ملی المپیک تصمیم گیری در مورد سرپرست کاروان را به اعضای جدید موکول کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 140

به "سرپرستی سجادی و معاونت دهخدا در بازی های آسیایی 2018 منتظر تائید نهایی وزیر ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرستی سجادی و معاونت دهخدا در بازی های آسیایی 2018 منتظر تائید نهایی وزیر ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید