دستگاه قضایی پاکستان رسیدگی به پرونده جرائم پرویز مشرف را از سر گرفت

به گزارش مجله بابلسر، دادگاه عالی پاکستان که مدتی به دلیل بیماری رئیس جمهور سابق پاکستان رسیدگی به پرونده او را متوقف نموده بود تاریخ رسیدگی مجدد پرونده را اظهار داشت.

دستگاه قضایی پاکستان رسیدگی به پرونده جرائم پرویز مشرف را از سر گرفت

به گزارش دفتر منطقه ای مجله بابلسر به نقل از داون نیوز، پرونده پرویز مشرف رئیس جمهور سابق پاکستان باز هم توسط دستگاه قضایی این کشور آنالیز خواهد شد.

رسیدگی به پرونده جرائم و قانون شکنی های مشرف سال گذشته و پیش از انتخابات پاکستان در حال اجرا بود.

این پرونده پس از آنکه گزارش هایی مبنی بر وخامت حال پرویز مشرف و احتمال ابتلای او به یک بیماری غیر قابل درمان منتشر شد، متوقف شد.

دادگاه در این خصوص بیان کرد: از تاریخ 24 اکتوبر پرونده رسیدگی به جرائم مشرف به صورت روزانه آنالیز می گردد تا به نتیجه نهایی برسد.

این در حالی است که پرویز مشرف خود در امارات به سر می برد و حاضر نیست به پاکستان بازگردد. وی در مورد اقامت خود اعلام نموده : به دلیل بیماری توان و امکان بازگشت به پاکستان را ندارد.

مشرف که حتی به توطئه در ترور بی نظیر بوتو متهم شده بود اینک از سوی دادگاه به قانون شکنی و نقض قانون در سال 2007 متهم است.

وی با یک کودتا قدرت را از چنگ نواز شریف درآورده بود ولی در ادامه ضمن همراهی با آمریکا در جنگ افغانستان باعث شد پاکستان سال ها ناامنی را تجربه کند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 65

به "دستگاه قضایی پاکستان رسیدگی به پرونده جرائم پرویز مشرف را از سر گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه قضایی پاکستان رسیدگی به پرونده جرائم پرویز مشرف را از سر گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید