دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بدون آزمون به صورت مجازی دانشجو می پذیرد

به گزارش مجله بابلسر، دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در مقطع کارشناسی ارشد آموزش پزشکی از میان اعضای هیئت علمی، پزشکان و کارشناسان رشته های علوم پزشکی به صورت مجازی دانشجو می پذیرد.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بدون آزمون به صورت مجازی دانشجو می پذیرد

به گزارش گروه دانشگاه مجله بابلسر، دانشکده مدیریت و آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برای دوره کارشناسی ارشد رشته آموزش پزشکی از راه دور در نیمسال دوم سال تحصیلی سال 99-98 از میان اعضای هیئت علمی، پزشکان و کارشناسان رشته های علوم پزشکی دانشجو می پذیرد.

اعضای هیئت علمی گروه های علوم پزشکی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، اعضای هیئت علمی گروه های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دارندگان مدرک کارشناسی رشته های علوم پزشکی و دارندگان مدرک دکتری عمومی پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی، دکتری تخصصی بالینی و فوق تخصصی بالینی می توانند در این دوره شرکت نمایند.

انتخاب داوطلبان واجد شرایط بر اساس اولویت های آئین نامه های وزارتی و دانشگاهی این رشته صورت می گیرد که پس از آنالیز مستندات و گزینش اولیه، اسامی اعلام خواهد شد.

متقاضیان می توانند پس از اطمینان از احراز شرایط ثبت نام و وجود مدارک خواسته شده از تاریخ 21 دی ماه تا اول بهمن ماه 98 با مراجعه به سایت دانشکده مدیریت و آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ورود به لینک ثبت نام و با دانلود فرم ثبت نام اقدام به تکمیل آن نمایند. پذیرش نهایی پس از آنالیز و امتیاز بندی رزومه های ارسالی صورت می گیرد.

پذیرفته شدگان جهت ثبت نام حضوری با در دست داشتن مدارک اعلام شده باید در تاریخ های مقرر به محل دانشکده مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 318

به "دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بدون آزمون به صورت مجازی دانشجو می پذیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بدون آزمون به صورت مجازی دانشجو می پذیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید