خلیل زاده: پرونده استراماچونی بسته شده است

به گزارش مجله بابلسر، سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: پرونده سرمربی سابق این تیم بسته شده و امیدوارم که وی شکایت نکند اگر هم شکایت کند، البته ما نیز در این باره جواب خواهیم داشت.

خلیل زاده: پرونده استراماچونی بسته شده است

به گزارش ایرنا، اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال در گفت و گویی گفت: گزینه های متعددی در جلسه امروز آنالیز و با توجه به اینکه در گذشته توافقاتی با فرهاد مجیدی هم داشتیم، او به صورت رسمی به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران انتخاب شد.

وی در ادامه صحبت های خود با اشاره به پرونده آندره استراماچونی گفت: بله پرونده این سرمربی بسته شده است. اگر استراماچونی در این باره شکایت کند، البته ما هم در این باره جواب خواهیم داشت. امیدواریم این اتفاق رخ ندهد.

سرپرست استقلال درباره حواشی که پیرامون جلسه با وکیل استراماچونی پیش آمده در پاسخ به این سوال که آیا عکس هایی از مذاکره با نمایندگان استراماچونی دارید؟ مطرح نمود: بنده، رحمان رضایی و علی خطیر سه روز در مذاکره با وکیل استراماچونی و پسر او حضور داشتیم و می توانند شرح بدهند که البته این کار را انجام دادند. از یازده بندی که این مربی عنوان نموده بود به 9 بند رسیدیم. ساعت ها مذاکره کردیم و بعد از اینکه پیشنهاد ما را پذیرفتند، ما پذیرفتیم 470 هزار یورو را در سه قسط پرداخت کنیم، اولین قسط هم با 150 هزار یورو پرداخت شد، به غیر از آن قرار شد دوباره 150 هزار یورو دیگر و در 2 قسط پرداخت گردد که وی قبول نکرد.

وی در خاتمه درباره دستیاران مجیدی مطرح نمود: مجید نامجو مطلق به همراه یک دستیار اسپانیایی و بدنساز انگلیسی به تیم استقلال اضافه خواهند شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 303

به "خلیل زاده: پرونده استراماچونی بسته شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: پرونده استراماچونی بسته شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید