خسارات سیلاب در نورآباد بیش از سایر مناطق بوده ، جهادگران لرستانى مشغول پاکسازى منازل مسکونى هستند

به گزارش مجله بابلسر، رئیس مجمع جهادگران استان لرستان گفت: خسارات سیلاب در شهرستان نورآباد بیش از سایر مناطق بوده و آب به داخل منازل مسکونى نفوذ نموده و اکنون جهادگران لرستانى در حال تخلیه و پاکسازى آن ها از سیلاب هستند.

خسارات سیلاب در نورآباد بیش از سایر مناطق بوده ، جهادگران لرستانى مشغول پاکسازى منازل مسکونى هستند

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

ضرغام پرنیان، رئیس مجمع جهادگران استان لرستان در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرگزارى دانشجو، در مورد آخرین شرایط سیلاب گفت: در پى وقوع سیلاب در لرستان، برخى راه هاى ارتباطى قطع شدند و نیروهاى امدادى و دستگاه هاى مختلف پاى کار هستند و در حال برآورد خسارات این راه ها هستند و سعى دارند هر چه سریعتر مسدودیت پیش آمده را برطرف نمایند.

پرنیان افزود: خسارات سیلاب در شهرستان نورآباد بیش از سایر مناطق بوده و آب به داخل منازل مسکونى نفوذ نموده و اکنون جهادگران لرستانى در حال تخلیه و پاکسازى آن ها از سیلاب هستند.

رئیس مجمع جهادگران استان لرستان بیان نمود: در شهرستان دورود نیز راه هاى ارتباطى قطع شده بودند، اما به منازل مسکونى خسارتى وارد نشده است.

وى تاکید نمود: احتیاجمند اعزام گروه و نیروى جهادى از سایر استان ها به لرستان نیستیم و گروه هاى جهادى استان پاسخگوى احتیاج مناطق سیل زده هستند و فعالیت گروه هاى خارج استان در لرستان منوط به هماهنگى با مجمع جهادگران لرستان است، اما در کل احتیاجى به اعزام نیرو نداریم.

پرنیان یادآور شد: بنیاد مسکن و سایر نهادهاى مرتبط نیز در حال برآورد خسارات هستند و شوراى جهادى و گروه هاى جهادى لرستان نیز در نورآباد مشغول برآورد و بررسى خسارات در منازل مسکونى شهرستان هستند و به محض تامین ظرفیت ها از سوى مسئولان استانى، نیروهاى جهادى در بخش هاى مختلف به خدمات رسانى خواهند پرداخت هر چند که اکنون فرآیند تخلیه و پاکسازى منازل از سوى گروه هاى جهادى در حال اجرا است.

وى با بیان اینکه تب سیل در لرستان خوابیده و بحران را پشت سر گذاشته ایم، اظهار کرد: خوشبختانه مدیریت خوبى براى کنترل سیلاب صورت گرفت، اما در صورتى که بارندگى ها تا چندساعت ادامه پیدا مى کرد، قطعا سیل همچون فروردین 98 خسارات بیشترى به دنبال داشت و حتى احتمال مى رفت خوزستان را نیز درگیر خود کند، اما مدیریت سیلاب در ضلع غربى پلدختر مانع آن شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 453

به "خسارات سیلاب در نورآباد بیش از سایر مناطق بوده ، جهادگران لرستانى مشغول پاکسازى منازل مسکونى هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارات سیلاب در نورآباد بیش از سایر مناطق بوده ، جهادگران لرستانى مشغول پاکسازى منازل مسکونى هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید