حسین شریعتمداری: من بیشتر از همه به دادگاه احضار شدم

به گزارش مجله بابلسر، مدیر مسئول روزنامه کیهان در برنامه بدون توقف با اشاره به اینکه حصر لطف بزرگی بود که نظام به سران فتنه کرد، یادآور شد: 9 دی نظام را واکسینه کرد و برکات زیادی داشت، اما مهم این است که ماجرای فتنه و 9 دی را بایگانی نکنیم، چون عواملش هنوز در میدان هستند.

حسین شریعتمداری: من بیشتر از همه به دادگاه احضار شدم

حسین شریعتمداری در برنامه بدون توقف در پاسخ به این سؤال که چرا حصر صورت گرفت گفت: مسئله حصر یک ارفاق و یک لطف عظیمی بوده که نظام به سران فتنه نموده و نظام صرفا از این جهت که می خواست به دلیل سوابقی که داشتند به آن ها لطفی بکند آن ها را در حصر نگه داشت و اگر غیر از این بود جرم آن ها جرم بسیاری بسیار عظیم و فساد فی الارض بود. جرم آن ها بر اساس اسناد موجود وطن فروشی و حمله به جمهوریت نظام است و خون تمام کسانی که در شورش ها ریخت بر گردن آن هاست و حکم اصلی شان اعدام است.

این تحلیلگر سیاسی در ادامه یادآور شد: خواسته هایی که الان توده مردم دارند خیلی بالاتر از حصر است، من فقط می دانم که به آن ها لطف کردند و جرم شان خیلی بالاتر است، چرا لطف کردند؟ نمی دانم. مهم نیست که دستور را چه کسی یا چه ارگانی داده، به هرحال شورای عالی امنیت ملی تصمیماتی می تواند بگیرد که در روال عادی وجود ندارد، اگر غیر از این باشد اصلا نیازی به شورای عالی امنیت ملی نیست.

شریعتمداری در ادامه با تأکید بر اینکه حماسه 9 دی یکی از الطاف خداوند بود، عنوان نمود: اولا اینکه 9 دی نظام را واکسینه کرد و برکات زیادی داشت، چون دشمن کار را تمام شده فرض می کرد همه نیروی خودش را بیرون ریخت، در حالیکه شناسایی این نیرو ها خیلی هزینه داشت با این روش خیلی راحت شناخته شدند، دیگر اینکه باعث شد بار دیگر موازین حضرت امام (ره) برای نسل های سوم و چهارم بازگو گردد، از طرف دیگر نشان دهنده این بود که نظام از استواری و استحکام خاصی برخوردار است. مهم این است که ماجرای فتنه و 9 دی را بایگانی نکنیم، چون عواملش هنوز در میدان هستند و حتی یک عده از همان هایی که خواهان تحریم شدند الان مسؤلیت دارند.

مدیرمسئول کیهان در پاسخ به این سؤال که آیا شما مصونیت قانونی و قضایی دارید گفت: من هیچ مصونیتی ندارم، من بیشتر از همه مطبوعاتی ها به دادگاه احضار شدم و بیشتر از همه آن ها در دادگاه بودم، همین الان هم حدود 50 شکایت از ما وجود دارد، موضوع این است که وقتی به دادگاه می رویم اسنادمان را ارائه می کنیم و همه حرف مان هم به دیگران این است شما بیائید نگاه کنید کجای مطلبی که نوشتیم غلط بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1084

به "حسین شریعتمداری: من بیشتر از همه به دادگاه احضار شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین شریعتمداری: من بیشتر از همه به دادگاه احضار شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید