تریبون آزاد دانشجویی با موضوع انتخابات در دانشگاه مفید قم برگزار گردید

به گزارش مجله بابلسر، خبرنگاران/قم دبیر کانون دانشجویی صراط دانشگاه مفید قم از برگزاری تریبون آزاد دانشجویی با موضوع انتخابات در جهت بیان دغدغه ها و مطالبات و خواسته های دانشجویی و اهمیت برگزاری انتخابات اطلاع داد.

تریبون آزاد دانشجویی با موضوع انتخابات در دانشگاه مفید قم برگزار گردید

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در مدارس کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

علی رضا روانان امروز در حاشیه برگزاری تریبون آزاد انتخاباتی دانشجویی در دانشگاه مفید قم در تبادل نظر با مجله بابلسر مطرح نمود: تریبون آزاد دانشجویی با موضوع انتخابات در جهت بیان دغدغه ها و مطالبات و خواسته های دانشجویی و اهمیت برگزاری انتخابات از سوی کانون دانشجویی صراط دانشگاه مفید برگزار گردید.

دبیر کانون دانشجویی صراط دانشگاه مفید قم اضافه کرد: این کانون متشکل از دانشجویانی است که دغدغه انقلاب و معیشت مردم را دارند و در فضا و حوزه دانشجویی فعالیت می نمایند.

وی توضیح داد: کانون دانشجویی صراط سالهای متمادی در حوزه های اجتماعی و فرهنگی و سیاسی فعالیت دارد و با توجه به اینکه در آستانه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هستیم این تریبون دانشجویی آزاد دانشجویی را در جهت پرداختن به مسائل انتخابات برگزار کردیم.

وی اعلام کرد: برای اولین بار است که تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه مفید قم در حال اجراست و کانون صراط آن را پایه گذاری می نماید، ما امیدواریم سنگ بنای خوبی را راه اندازی نموده باشیم و در سالهای آینده دانشجویان دغدغه بیشتری نسبت به آنالیز مسائل اجتماعی و سیاسی و فرهنگی در دانشگاه داشته باشند.

روانان اظهار داشت: باید کوشش کرد کارهای فرهنگی و اثرگذار در حوزه دانشگاهی، توسعه یابد، چرا که دانشگاه موذن جامعه است و تاثیری گذاری زیادی بر جامعه در حوزه کلان کشوری دارد و این دانشجویان هستند که برای آینده این کشور به ایفای نقش می پردازند.

وی گفت: ما مسائل انتخاباتی و برگزیدن افراد شایسته را در پیش داریم و باید بر این اساس یک سری موضوعات و مسائل مختلف به خوبی تبیین گردد، به همین دلیل در این تریبون به آنالیز مسائل مختلفی در انتخابات می پردازیم.

دبیر کانون دانشجویی صراط دانشگاه مفید قم مطرح نمود: باید کوشش کرد با انتخابات صحیح، مجلسی قوی و کارآمد و انقلابی و متعهد به دین و انقلاب و مردم و با دغدغه مردم رقم بخورد و اعضای مجلس، وکیل الدوله نباشند و هر دولتی را که در آینده آمد به چالش بکشانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 397

به "تریبون آزاد دانشجویی با موضوع انتخابات در دانشگاه مفید قم برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تریبون آزاد دانشجویی با موضوع انتخابات در دانشگاه مفید قم برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید