بهاروند: انتخابات فدراسیون را زودتر از موعد برگزار می کنیم ، گزینه خارجی تیم ملی منتفی نشده

به گزارش مجله بابلسر، سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: تا هفته سرمربی تیم ملی را مشخص می کنیم. این طور نیست که سرمربی تیم ملی قطعاً ایرانی باشد

بهاروند: انتخابات فدراسیون را زودتر از موعد برگزار می کنیم ، گزینه خارجی تیم ملی منتفی نشده

به گزارش مجله بابلسر، حیدر بهاروند در مورد شرایط هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی گفت: این هیأت همیشه جزو برترین هیأت های فوتبال بوده، بازیکنان این استان در رده های مختلف ملی فوتبال و فوتسال حاضر بودند. همیشه استان آذربایجان شرقی یکی از بهترین هاست و این به اداره کل ورزش و جوانان استان مربوط می شود.

سرپرست فدراسیون فوتبال در مورد برنامه های این فدراسیون برای رشد و توسعه فوتبال در استان آذربایجان شرقی مطرح نمود: برنامه فدراسیون این است که رشد و توسعه فوتبال را در کل کشور انجام بدهد. آذربایجان شرقی خوب کار کرده، باشگاه ها در رشد و توسعه بسیار مهم هستند و باید ببینید چقدر هزینه می کنند. استان های دیگر این را ندارند. رشد و توسعه فوتبال در اینجا خوب بوده و باید تداوم داشته باشد.

این مقام مسئول در مورد اینکه استان های دیگر در لیگ های مختلف سهمیه های بیشتری دارند، گفت: اینکه مثلاً تهران سهمیه بیشتری دارد به خاطر این است که خودش یک سهمیه دارد و شهرهای توابع هم دو سه تیم ممکن است داشته باشند. تیم هایی هم از قبل در لیگ می مانند چون همه سهمیه ها ریزش نمی کند. این مسئله ربطی به این ندارد که بگوییم مثلاً چرا مازندران سه سهمیه دارد و تهران چهار سهمیه. همیشه استان ها یک سهمیه دارند و در لیگ های مختلف مانند لیگ 3 همینطور است.

  • مخالفت سپاهان با حضور قلعه نویی در تیم ملی

وی در مورد زمان انتخابات این فدراسیون شرح داد: زمان انتخابات فدراسیون را این هفته اعلام می کنیم، قطعا زودهنگام و قبل از موعد مقرر برگزار خواهد شد.

بهاروند در پاسخ به این سؤال که آیا خود شما هم در این انتخابات کاندیدا هستید، گفت: این انتخابات پست های مختلفی دارد که ممکن است ما هم در پستی رأی بیاوریم.

وی در مورد اینکه آیا مهدی تاج هم در این انتخابات کاندیدا خواهد شد، شرح داد: معلوم نیست ما به عنوان فرد فوتبالی در این انتخابات هستیم و مجمع انتخابات است که تشخیص می دهد چه کسی در کجا رأی بدهد.

وی در مورد آخرین شرایط انتخاب سرمربی تیم ملی، گفت: تا هفته آینده سرمربی تیم ملی را معین می کنیم. این طور نیست که سرمربی تیم ملی قطعاً ایرانی باشد، گزینه خارجی منتفی نشده و ما نمی توانیم گزینه ها را نام ببریم.

بهاروند در مورد اینکه آیا از عملکرد تیم امید رضایت دارد، گفت: ما می توانستیم راحت تر نتیجه بگیریم. من تازه عهده دار مسؤولیت فدراسیون شدم اما فکر می کنم با توجه به تغییر و تحولاتی که در تیم امید شد، بچه های ما در زمین خوب بودند اما می شد در نتیجه گیری بهتر عمل کنیم. امیدوارم تیم ما به جایگاهی که شایسته آن است برسد.

سرپرست فدراسیون فوتبال در مورد بدهی های این فدراسیون و همچنین باشگاه های ایرانی و مربیان خارجی مطرح نمود: ما بدهی به ویلموتس نداریم، پول او را داده ایم و طلب هم داریم، باشگاه ها باید به این فکر کنند که وقتی با مربی خارجی قرارداد می بندند، باید در چارچوب قوانین و قرارداد عمل کنند و پول را بپردازند تا مسئله ای برایشان به وجود نیاید.

  • دستمزد ویلموتس بالاخره لو رفت
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 324

به "بهاروند: انتخابات فدراسیون را زودتر از موعد برگزار می کنیم ، گزینه خارجی تیم ملی منتفی نشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهاروند: انتخابات فدراسیون را زودتر از موعد برگزار می کنیم ، گزینه خارجی تیم ملی منتفی نشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید