باید قدردان کسانی بود که با تحریم های آمریکا مقابله می کنند

به گزارش مجله بابلسر، سخنگوی هیئت نمایندگی ایران در سازمان ملل، تحریم های اعمال شده آمریکا بر ایران را غیرمعقول تلقی کرده و گفت که باید قدردان مقابله کنندگان با این تحریم ها بود.

باید قدردان کسانی بود که با تحریم های آمریکا مقابله می کنند

به گزارش خبرنگاران به نقل از هفته نامه نیوزویک، علیرضا میریوسفی سخنگو و مسئول دفتر مطبوعاتی هیئت نمایندگی ایران در سازمان ملل درباره تاثیر منفی تحریم های آمریکا بر مبارزه با شیوع ویروس کرونای جدید گفت: هر انسان با وجدانی با این موافق است که تحریم های ایران در موقعیت بیماری همه گیر کووید-19[ویروس کرونای جدید] غیرمعقول است.

میر یوسفی همچنین در این باره گفت: هر کسی باید قدردان شخص، گروه، شرکت یا کشوری باشد که شجاعت ایستادگی در برابر زورگویی آمریکا را داشته و علاوه بر این، با تحریم های غیرقانونی و غیرانسانی آن که تروریسم اقتصادی را بر مردم ایران تحمیل می کند، مقابله کند.

بر اساس این گزارش، اظهارات میریوسفی در پی این مطرح می شود که دولت آمریکا تا کنون با ادعای این که تحریم های اعمال شده اش بر ایران مانع کمک رسانی های بشردوستانه در پی شیوه ویروس کرونای جدید نمی شود، از اجرا کردن درخواست بین المللی برای لغو این تحریم ها یا کاهش آن ها تا کنون خودداری کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 559

به "باید قدردان کسانی بود که با تحریم های آمریکا مقابله می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید قدردان کسانی بود که با تحریم های آمریکا مقابله می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید