ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد

به گزارش مجله بابلسر، ایرانسل اخیرا در اقدامی نه چندان خوش آیند نسبت به حذف بسته اینترنت نامحدود شبانه اقدام کرده است. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد

با رشد تکنولوژی و همچنین شیوع ویروس کرونا، نیاز افراد به اینترنت روز به روز افزایش می یابد. این رشد مصرف باعث افزایش هزینه های اینترنت کاربران نیز شده است. اما در این بین شرکت ایرانسل در اقدامی عجیب بسته اینترنت نامحدوده شبانه خود را یکی از محبوب ترین بسته های این اپراتور بود غیرفعال کرده و به جای آن دو بسته اینترنت دیگر قرار داده که چندان هم جذاب نیستند.

از آنجایی که در حال حاضر در کشور ما دو نرخ برای اینترنت وجود دارد، همین موضوع باعث می شود استفاده از سایت های خارجی هزینه زیادی را برای کاربران به همراه داشته باشد و دلخوشی بسیاری از جوانان، همین بسته های نامحدود شبانه بود که از طریق آن می توانستند با هزینه مناسب دسترسی خوبی به اینترنت (و اینترنت بین الملل) داشته باشند. از سوی دیگر اینترنت خانگی نیز در حال حاضر هزینه زیادی را برای کاربران ایجاد می کند.

این اتفاق نقدها زیادی را نیز در شبکه های مجازی به همراه داشته و بسیاری از کاربران از این موضوع شکایت کرده اند. از سوی دیگر چند هفته پیش بود که مدیرعامل ایرانسل مدعی شد که قیمت اینترنت در ایران ارزان است. حال اینکه دو موضوع مذکور ربطی به هم دارند یا خیر خود مبحث دیگری است.

منبع: موبایلستان

منبع: انتخاب
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1126

به "ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید