افزایش معاملات مسکن در دی ماه 96

به گزارش مجله بابلسر، اوضاع بازار مسکن همیشه از دغدغه های جدی خریداران خانه بوده است . اما با نگاهی کوتاه به سال های نه چندان دور می توان با قاطعیت گفت که این موضوع بیش از گذشته اهمیت یافته است.در واقع ، عواملی چون قیمت های نجومی مسکن ، رکود حاکم بر بازار ، شرایط ویژه مستاجر و موجر و .. در تشدید اهمیت این موضوع نقشی بسزا داشته اند.

افزایش معاملات مسکن در دی ماه 96

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

حال در این میان بنابر گزارش مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن مبنی بر رشد 15درصدی معاملات مسکن در دی ماه سال جاری گویا پیکره بی جان بخش مسکن جانی تازه گرفته است.

به گزارش مجله بابلسر به نقل ازاقتصاد آنلاین ، به گفته علی چگنی ، به رغم رکود مسکن در سال های گذشته ، از تابستان سال جاری تا کنون رونق بازار معاملات مسکن را شاهد هستیم که البته این وضع نیز تابع شرایط رشد مالی کشور بوده است .

وی اضافه کرد :از تابستان سال جاری در تهران ، تعداد معاملات رشد داشته که این رشد معاملات با افزایش ملایم قیمت ها و البته کمتر از نرخ تورم همراه بوده است . او در همین باره گفت : در ماه های آذر و دی به ترتیب 4 و 3 درصد قیمت ها افزایش یافته اند که به افزایش معاملات نیز منجر شده است ..

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهر سازی توضیح داد : در دی ماه سال جاری بالغ بر 19 هزار معامله مسکن در شهر تهران ثبت شده است که با توجه به رکود بازار ، تحولی قابل توجه محسوب می گردد.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 315

به "افزایش معاملات مسکن در دی ماه 96" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش معاملات مسکن در دی ماه 96"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید