افتتاح درمانگاه تخصصی همزمان با هفته دفاع مقدس ، جنوب تهران دارای مرکز ناباروری می شود

به گزارش مجله بابلسر، شهرداری منطقه 10 تهران همزمان با هفته دفاع مقدس درمانگاه فوق تخصصی خود را در سه راه آذری افتتاح می کند.

افتتاح درمانگاه تخصصی همزمان با هفته دفاع مقدس ، جنوب تهران دارای مرکز ناباروری می شود

امیر حسین هجرتی رئیس درمانگاه شهرداری منطقه 10 تهران در گفت وگو با خبرنگار ، در شرح احداث درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی در منطقه 10 تهران گفت: کلینیکی تخصصی و فوق تخصصی منطقه 10 تهران در فضای 4 هزار متر مربعی در محدوده میدان قزوین سه راه آذری احداث شده است که امیدواریم بتوانیم همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس (6 مهر ماه) آن را افتتاح و مورد بهره برداری قرار دهیم.

رئیس درمانگاه شهرداری منطقه 10 تهران اضافه کرد: کلینیک تخصصی و فوق تخصصی منطقه 10 تهران قابلیت بهره برداری شبانه روزی دارد و به داروخانه، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، اطفال، ارتوپدی و ... مجهز است.

هجرتی با اشاره به احداث مرکز ناباروری در این درمانگاه گفت: فاز دوم این ساختمان که پس از بهره برداری بخش اول، احداث آن آغاز می شود مرکز ناباروری است که مجوز های احداث آن اخذ شده است.

او با تاکید بر این نکته که در جنوب تهران مرکز ناباروری وجود ندارد شرح داد: با احداث مرکز ناباروری جنوب تهران نیز در کنار مرکز ناباروری رویان در شمال شهر دارای مرکز ناباروری خواهد شد و مدیریت شرکت شهر سالم و آقای چوبینه بر این موضوع تاکید دارد که باید به طور حتم در جنوب تهران نیز مرکز ناباروری احداث شود.

تهاتر باغ حکیم با آموزش و پرورش/ منطقه 10 فقیر ترین نقطه پایتخت در فضای سبز

رئیس درمانگاه شهرداری منطقه 10 تهران در پاسخ به این سوال که مرکز ناباروری منطقه 10 تهران در چه زمانی تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد گفت: امیدواریم بتوانیم تا انتهای سال جاری این مرکز را تکمیل و مورد بهره برداری قرار دهیم.

هجرتی با اشاره به فضای 5 هزار و 500 متری برای احداث مرکز ناباروری در منطقه 10 تهران اضافه کرد: سیاست توجه به درمان ناباروری سیاست مهمی است که از سوی مدیریت شهری و شرکت شهر سالم اتخاذ شده است.

او در پاسخ به این سوال که چرا احداث مرکز ناباروری منطقه 10 تهران در فاصله ای 6 ماهه نسبت به کلینیک تخصصی و فوق تخصصی افتتاح می شود گفت: ساختمانی که برای احداث مرکز ناباروری در نظر گرفته شده است پیش تر کاربری دیگر داشت که با تغییر نقشه همکاران من به صورت تمام وقت در حال فراهم کردن مقدمات احداث مرکز ناباروری هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 12

به "افتتاح درمانگاه تخصصی همزمان با هفته دفاع مقدس ، جنوب تهران دارای مرکز ناباروری می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح درمانگاه تخصصی همزمان با هفته دفاع مقدس ، جنوب تهران دارای مرکز ناباروری می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید