استراماچونی: می خواهم ساختار استقلال را درست کنم و کمبودها فلسفه ام را تغییر نمی دهند، حسینی نباشد یک دروازه بان خوب دیگر داریم

به گزارش مجله بابلسر، حسینی بعد از بازی با ذوب آهن احساس کرد از ناحیه دست درد دارد و امروز با خود او در زمینه میزان مصدومیتش صحبت خواهم کرد.اگر او هم نتواند پورحمیدی به میدان خواهد رفت اما در هر 2 حالت گلرهای خوبی در زمین خواهیم داشت.

استراماچونی: می خواهم ساختار استقلال را درست کنم و کمبودها فلسفه ام را تغییر نمی دهند، حسینی نباشد یک دروازه بان خوب دیگر داریم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما بازی های خوبی را انجام داده ایم و صندلی چهاردهم جدول برای استقلال نیست.

به گزارش فارس، آندره آ استراماچونی در نشست خبری قبل از بازی با گل ریحان البرز گفت:بازی های جام حذفی خیلی برای ما مهم است و مهم این است که از این مرحله عبور کنیم.

در بازی محبت آمیز شناخت خوبی از گل ریحان پیدا کردیم

وی تاکید نمود: ما یک دیدار محبت آمیز با گل ریحان داشتیم که در آن بازی متوجه شدم تیم خوبی دارند و مربی آنها هم عملکرد خوبی داشت. در تمام کشورهایی که بازی حذفی مستقیم وجود دارد تیم های بزرگ باید تمرکز داشته باشند چون برای تیم های کوچک این فرصت خوبی است که با تیم های بزرگ بازی نمایند. از نظر من بازی فردا آسان نیست.

منظورم این نبود که گل ریحان تیم کوچکی است

وی در خصوص اینکه آیا از نظر وی گل ریحان تیم کوچکی است گفت: منظورم من این نبود که این تیم هایی که بازی می نمایند کوچک هستند بلکه منظورم این بود که از لیگ های پایین تر برای این مسابقات انگیزه دارند.نصرتی مربی خوبی است چون در بازی محبت آمیز با آنها بازی کردیم می دانم که حتی در آن دیدار در نیمه دوم بهتر از ما بازی کردند. آنها بازیکنان مهمی مثل حسینی، دیوسالار و ... در تیم خود دارند و مهم این است که تا حالا اصلا باختی در لیگ دسته اول نداشته اند.

می خواستم هجومی باشیم، اما بعد از مدتی به بازیکنانی که ندارم اهمیت ندهم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید نمود: نکته ای که مهم است این است که از زمانی که به استقلال آمدم سعی کردم تیم هجومی داشته باشم و با سیستمی که خودم از همه بهتر می شناسم با 2 مهاجم تیمم را به زمین بفرستم ولی از اول فصل به خاطر کمبود بازیکنان با یک مهاجم بازی می کردیم. بعد از مدتی تصمیم گرفتم دیگر به اینکه بازیکنان را ندارم اهمیت ندهم. من بازیکنان پرفکت را برای سیستم خودم ندارم. وقتی استقلال من را استخدام کرد فکرم این بود تیمی قوی برای استقلال بسازم. حتی الان که بازیکنان خط حمله و جلوی زمینم را ندارم ولی برنامه ام تغییر نمی کند.در حال حاضر نه روی نیمکت و نه در زمین بازیکنان صد در صد هجومی را ندارم و نمی توانم هر زمان که بخواهم تغییر بدهم. من دوست دارم ساختاری درست کنم تا زمانی که جابجایی شروع گردد ولی فلسفه ما جلو خواهد رفت. این نکته را دوست داشتم بگویم که همه در جریان قرار بگیرند.

در خصوص مصدومیت حسینی با خودش صحبت خواهم کرد

استراماچونی در خصوص مصدومیت دروازه بان این تیم گفت: حسینی بعد از بازی با ذوب آهن احساس کرد از ناحیه دست درد دارد و امروز با خود او در زمینه میزان مصدومیتش صحبت خواهم کرد.اگر او هم نتواند پورحمیدی به میدان خواهد رفت اما در هر 2 حالت گلرهای خوبی در زمین خواهیم داشت.

گلرهای ذخیره خوبی داریم

وی در خصوص اینکه اگر پورحمیدی بازی کند گلر دوم استقلال در بازی فردا چه کسی است گفت: ما 2 گلر خوب هم در تیم امیدمان داریم که اگر لازم باشد آنها را به لیست اضافه می کنیم.

صندلی استقلال اینجای جدول نیست

سرمربی تیم استقلال در ادامه نشست خبری گفت: متاسف هستم که تا الان نتوانستیم ببریم. اگر بازی های ما را دیده باشید متوجه می شوید که فاصله ما با حریفان زیاد است و خوب کار می کنیم. خیلی ها موافق حرف من هستند که یکسری امتیازها در شرایط سخت از دست رفت. صندلی استقلال اینجای جدول نیست ولی باز هم تاکید می کنم کوشش می کنم تیمی قوی بسازیم. من بهانه نمی آورم ولی سعی می کنیم طوری کار کنیم که پیروز شویم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 39

به "استراماچونی: می خواهم ساختار استقلال را درست کنم و کمبودها فلسفه ام را تغییر نمی دهند، حسینی نباشد یک دروازه بان خوب دیگر داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: می خواهم ساختار استقلال را درست کنم و کمبودها فلسفه ام را تغییر نمی دهند، حسینی نباشد یک دروازه بان خوب دیگر داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید