ادامه تغییرات در هیات مدیره استقلال و احتمال بازگشت عضو سابق

به گزارش مجله بابلسر، باشگاه استقلال در آخرین روزهای سال 98 و اولین روزهای سال 99 دستخوش تغییرات مدیریتی شد و بعد از استعفای علی فتح الله زاده، حجت نظری به همراه احمد سعادتمند به عنوان اعضای جدید هیات مدیره معرفی شدند تا سعادتمند مدیرعامل جدید این باشگاه گردد.

ادامه تغییرات در هیات مدیره استقلال و احتمال بازگشت عضو سابق

این اتفاقات در حالی افتاد که گفته می گردد کامران منزوی و اسماعیل خلیل زاده هم خواستار جدایی از هیات مدیره هستند و عبدالرضا موسوی که تنها مدتی کوتاه در هیات مدیره این باشگاه حضور داشت نیز در حالتی بلاتکلیف به سر می برد.

آنچه مسلم است، هیات مدیره آبی ها هنوز تکمیل نیست و احتمال کم و زیاد شدن در بین اعضای آن وجود دارد. گرچه هنوز با استعفای اسماعیل خلیل زاده موافقت نشده است، اما به نظر می رسد با توجه به اصرار وی برای این اتفاق، احتمال ادامه همکاری خلیل زاده با هیات مدیره کم باشد. همین اتفاق انتظار منزوی را هم می کشد و ممکن است به جای او نیز فرد جدیدی وارد هیات مدیره گردد.

با این که گفته می گردد در مورد ابقای عبدالرضا موسوی در هیات مدیره استقلال نظرات متعددی وجود دارد، اما شانس این عضو پیشین هیات مدیره را هم برای ابقا در آن نباید نادیده گرفت و امکان این که موسوی هم در ترکیب جدید هیات مدیره در کنار نظری و سعادتمند باشد وجود دارد.

باشگاه استقلال در سالهای اخیر بیش از حد دستخوش تغییرات مدیریتی شده و مدیران زیادی در این باشگاه رفت و آمد داشته اند و شواهد نشان می دهد این رفت و آمدها در آن همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 542

به "ادامه تغییرات در هیات مدیره استقلال و احتمال بازگشت عضو سابق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه تغییرات در هیات مدیره استقلال و احتمال بازگشت عضو سابق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید