اختصاص 18 درصد اعتبارات عمرانی به شهرستان ملایر

به گزارش مجله بابلسر، دبیر کمیته برنامه ریزی ملایر گفت: امسال تاکنون 18 درصد اعتبارات عمرانی شهرستان تخصیص یافته است.

اختصاص 18 درصد اعتبارات عمرانی به شهرستان ملایر

به گزارش خبرنگار از ،ایرج کریمی،دبیر کمیته برنامه ریزی ملایر گفت: تاکنون از ردیف های اعتباری مختلف 63 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار به این شهرستان اختصاص یافته که میانگین تخصیص ملایر از اعتبارات عمرانی 18 درصد است.

او در جلسه اعضای شورای اداری شهرستان ملایر با موضوع کمیته برنامه ریزی و بررسی برنامه عملیاتی سند توسعه اضافه نمود: برخی دستگاه های اجرایی این شهرستان هنوز برای تخصیص اعتبارات خود اقدامی نکرده اند.

او گفت: چنانچه تخصیص این تعداد دستگاه های اجرایی پیگیری و اعلام شود، میانگین تخصیص این شهرستان به حدود 25 درصد می رسد.

دبیر کمیته برنامه ریزی ملایر تاکید کرد: ملاک ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی تحقق سند سه ساله توسعه است که باید مورد توجه مدیران قرار گیرد.

کریمی او برنامه محوری را رویکرد مدیریت ارشد استان دانست و گفت: بر این اساس استاندار همدان سند سه ساله استان را تدوین و دبیران 10 شهرستان و استان را برای پیگیری امور انتخاب کرد.

دبیر کمیته برنامه ریزی ملایر و ناظر سند توسعه این شهرستان ادامه داد: حدود 13 دستگاه اجرایی ملایر هنوز برای تخصیص اعتبارات سال جاری خود اقدام نکرده اند که تا چهارشنبه هفته جاری نتیجه آن باید به فرمانداری اعلام شود.

کریمی ادامه داد: تاکنون از محل اعتبارات استانی 50 درصد، از محل توازن 30 درصد و از محل درآمد نفت و گاز 10 درصد اعتبارات به استان اعلام شده است.

ا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 162

به "اختصاص 18 درصد اعتبارات عمرانی به شهرستان ملایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 18 درصد اعتبارات عمرانی به شهرستان ملایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید